Xiaomi zapowiada flagowe smartfony z całkowicie nowej serii

Xiaomi zapowiada flagowe smartfony z całkowicie nowej serii

Xiaomi zapowiada flagowe smartfony z całkowicie nowej serii
Jan Mentel
01.09.2017 16:14

Xiaomi przyzwyczaiło już fanów marki, że o premierach nowych modeli firma informuje, publikując niewiele mówiące grafiki lub filmowe zapowiedzi. Wczoraj na oficjalnym profilu na Twitterze pojawił się zwiastun, z kolei dzisiaj pokazano dwie grafiki. Ich wspólnym elementem jest hasztag FlagshipDualCamera.

Krótki film przedstawia dwie soczewki, które kolejno zmieniają się w dwa zegary, werble, by finalnie skończyć na felgach rowerowych. Pokaz kończy się napisem, który sugeruje wprowadzenie zupełnie nowej serii. Grafiki utrzymane są w podobnej formule. Oczywiście długo nie trzeba było czekać na reakcję internatów.

The possibilities are endless and it begins with #FlagshipDualCamera! What could it potentially be? pic.twitter.com/KJklWHzut2

— Mi (@xiaomi) 31 sierpnia 2017Użytkownicy Reddita zaczęli spekulować, czym będzie zapowiedziany flagowiec. Wśród najpopularniejszych teorii jest ta, która sugeruje partnerstwo Google i Xiaomi. Wskazywać ma na to przede wszystkim kolorystyka grafik i filmików. Kolejnym argumentem jest miejsce premiery, która odbędzie się nie w Chinach, a w Indiach, w New Dehli.

Obraz

To, czy flagowcem będzie oczekiwany Xiaomi A1 z Androidem One na pokładzie, dowiemy się już we wtorek 5 września. Jeżeli tak się stanie, zgodnie z najnowszymi doniesieniami możemy spodziewać się konstrukcji opartej na modelu Xiaomi Mi 5X z czystym Androidem.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)