Yahoo! z wyszukiwaniem w czasie rzeczywistym

Yahoo! z wyszukiwaniem w czasie rzeczywistym

Wojciech Cybulski
24.02.2010 13:42

Yahoo! nawiązało współpracę z serwisem Twitter, która wkrótce ma przełożyć się na integrację wyszukiwarki z silnikiem wyszukiwania w czasie rzeczywistym. Pozwoli to użytkownikom Yahoo! na swobodne przeszukiwanie zasobów Twittera z uwzględnieniem wpisów dodanych kilka chwil wcześniej.

Jak czytamy na oficjalnym blogu Twittera, zawarte porozumienie zapewni użytkownikom dostęp do kanałów Twittera z poziomu Yahoo!. Będą oni mogli także zmienić swój status na Twitterze oraz czytać pojawiające się w czasie rzeczywistym wpisy. Z naszego punktu widzenia to partnerstwo daje duże możliwości. Choć publikowane wiadomości są krótkie, często zawierają cenne informacje. Nasze otwarte podejście pozwala nam zbliżyć się do zapewnienia powszechnej łączności z globalną siecią bezpośredniego obiegu informacji - napisali przedstawiciele Twittera komentując umowę z Yahoo!.

Yahoo! to kolejny gracz na rynku wyszukiwarek, który stawia na integrację z Twitterem. Wcześniej na taki krok zdecydował się Bing a pod koniec roku podobną funkcjonalność zaoferowało Google.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)