AndroidPodróże i transportFotoradary i ostrzeganieYetiWay
YetiWay ikona

YetiWay1.2.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

YetiWay to aplikacja będąca komunikatorem dla kierowców. Została ona stworzona przez twórców popularnego Yanosika i służy do informowania o policji, radarach i zagrożeniach. Aplikacja wyświetlana jest w formie pływającej ikony. Umożliwia to szybki dostęp do funkcji aplikacji, także podczas korzystania z pełnoekranowej nawigacji lub innej uruchomionej aplikacji. W ustawieniach wprowadzono opcję autostartu. Użytkownik może ustawić, by automatyczne uruchomienie następowało wraz z inną aplikacją, np. ulubioną nawigacją czy Spotify.

Pływająca ikona po kliknięciu zapewnia szybki dostęp do czterech głównych opcji – zgłoszenia policji, inspekcji, zagrożenia lub patrolu na trasie. Zależnie od sytuacji, dynamicznie zmienia się wygląd pływającej ikonki, informując kierowcę o policji czy zagrożeniu w pobliżu. Wyświetlana jest także odległość, a komunikat podawany jest jeszcze głosowo. Wykorzystywana jest duża baza systemu Yanosik.

YetiWay jest płatny – 9,99 złotych miesięcznie, jednakże po dodaniu karty kredytowej możemy cieszyć się 3 miesiącami za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNeptis SA
Liczba pobrań363
Data aktualizacji2 mar 2022
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
YetiWay ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)