WindowsDomPogodaYoWindow
YoWindow ikona

YoWindow4.0 Build 103

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja dla systemu Windows nie jest już rozwijana, zachęcamy do skorzystania z wersji dla Androida i iOS.

YoWindow to niewielki program wyświetlający informacje o panujących aktualnie warunkach atmosferycznych.

Pogoda dla wybranej lokalizacji prezentowana jest w dość nietypowy sposób - za pośrednictwem animacji uwzględniającej m.in. takie czynniki jak wiatr, opady, temperatura, ciśnienie, wilgotność itp. Aplikacja obsługuje większość polskich miast, a dostarczane informacje użyte mogą zostać jako wygaszacz ekranu. Możliwa jest także instalacja aplikacji jako dodatek dla przeglądarki Google Chrome.

W wersji 3 programu pojawiły się tzw. krajobrazy, pozwalające zmieniać wedle upodobań wygląd animacji, na których prezentowana jest pogoda. Do dyspozycji użytkownika domyślnie pozostaje 5 motywów, a instalacja dodatkowych może je poszerzyć o widoki plaży, znanych miast oraz świąteczne pejzaże lub zwierzęta. YoWindow pozwala na definiowanie wielu lokalizacji, dla których dostarczana będzie prognoza pogody, ich edycję lub w razie potrzeby usuwanie. Przełączania pomiędzy nimi odbywa się z poziomu listy, ulokowanej w głównym oknie programu.

Ciekawą opcją YoWindow jest możliwość podglądania pogody w przód (nawet do 4 dni), animacja w czasie rzeczywistym dostosowuje się do zmiany pogody i pory dnia.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.477 ocen
Twoja ocena
ProducentRepkasoft
Liczba pobrań114 047
Data aktualizacji12 lut 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
YoWindow ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (208)