r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YoWindow Free Weather 1.35

Strona główna iOS Wiadomości Pogoda

YoWindow Pogoda to aplikacja z informacjami o pogodzie, adresowana głównie do tych użytkowników, którzy przedkładają estetykę wyglądu aplikacji ponad bogactwo opcji i liczbę dostępnych danych. Skorzystamy z niego na iPhonie lub iPadzie.

Galeria programu

Dużą zaletą tej aplikacji jest sposób prezentowania informacji o pogodzie. Do wyboru mamy kilka motywów: miasto, wieś, nadmorski, lotnisko, pagoda, dolina i niebo. Każda z nich, rzecz jasna, odwołuje się do innego ukształtowania krajobrazu. I oferuje urocze, nieco bajkowe animacje, zmieniające się wraz z sytuacją pogodową. Jeśli np. pada deszcz, wówczas na ekranie zobaczymy animowane strugi deszczu, podobnie sprawa ma się ze śniegiem, wiatrem itp. Pogodę możemy przeglądać 10 dni do przodu, aplikacja oferuje też suwak, który pozwala sprawdzić warunki atmosferyczne godzina po godzinie, a wówczas zmieni się także widok z dziennego na nocny. Ciekawym rozwiązaniem jest też zastosowanie efektu 3D, dzięki któremu tło w aplikacji jest jakby ruchome i zmienia się, gdy poruszymy urządzeniem.

Program pozwala też ustawić własne tło aplikacji, do wyboru mamy opcję samodzielnego zrobienia zdjęcia lub wybrania fotografii z galerii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.