YoWindow Unlimited Edition za darmo dla czytelników portalu!

YoWindow Unlimited Edition za darmo dla czytelników portalu!

Kuba Pawlak
27.03.2013 13:33, aktualizacja: 27.03.2013 15:40

Jaka jest pogoda, każdy widzi. Problem może się pojawić, gdy chcemy przewidzieć warunki meteorologiczne na najbliższe godziny czy dni, szczególnie gdy bazujemy na informacjach podawanych przez pogodynki stacji telewizyjnych. By uniknąć tego typu sytuacji warto skorzystać np. z programu YoWindow, który prezentuje aktualne dane pogodowe na pulpicie komputera.

YoWindow to niewielki program podający informacje o panujących aktualnie warunkach atmosferycznych. Pogoda dla wybranej lokalizacji prezentowana jest w dość nietypowy sposób — za pośrednictwem animacji uwzględniającej m.in. takie czynniki jak wiatr, opady, temperatura, ciśnienie, wilgotność itp. Aplikacja obsługuje większość polskich miast, a dostarczane informacje użyte mogą zostać jako wygaszacz ekranu. W wersji 3 programu pojawiły się tzw. krajobrazy, pozwalające zmieniać wedle upodobań wygląd animacji, na których prezentowana jest pogoda.

Obraz

Komercyjna wersja YoWindow Unlimited Edition kosztuje 70 zł, ale przez najbliższy tydzień (do 4 kwietnia) czytelnicy naszego portalu mogą uzyskać licencję na program całkowicie za darmo. Co należy zrobić? Wystarczy zarejestrować się na specjalnie stronie przygotowanej przez producenta i poczekać na klucz licencji, który zostanie wysłany na podany adres e-mail. Po aktywowaniu programu możemy w pełni korzystać z możliwości jakie daje nam YoWindow w wersji Unlimited Edition. Zespół Repkasoft pracuje aktualnie nad wersją przeznaczoną dla systemu iOS i Android. YoWindow w sklepie AppStore powinien pojawić się w ciągu najbliższych tygodni.

Bezpłatną wersję programu YoWindow 3.0 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Dom → Pogoda. By uzyskać pełną wersję Unlimited Edition wystarczy wprowadzić otrzymany klucz w pole zarejestruj dostępne z poziomu menu „Pomoc”.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)