Z jakdojade kupisz bilety w Warszawie i Trójmieście

Strona głównaZ jakdojade kupisz bilety w Warszawie i Trójmieście
05.12.2017 15:03
Z jakdojade kupisz bilety w Warszawie i Trójmieście

Niedawno informowaliśmy, że w aplikacji jakdojade, używanej przez tysiące osób do wyszukiwania połączeń komunikacji miejskiej i sprawdzania rozkładów, ruszyła sprzedaż biletów komunikacji miejskiej w Lesznie. Dziś mogą pochwalić się możliwością przeprowadzenia transakcji w 8 miastach, w tym w stolicy.

W międzyczasie do jakdojade przyłączyli się przewodnicy z Trójmiasta i okolic, obsługujący Gdańsk, Gdynię, Sopot oraz Wejherowo, Redę i Rumię. Od dziś można kupić bilety na przejazdy także w Warszawie i Łomiankach. W Stolicy ruszy też szeroko zakrojona kampania reklamowo-informacyjna.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Za bilety można płacić na dwa sposoby. Można podłączyć swoją kartę płatniczą bezpośrednio w aplikacji jakdojadę.pl, korzystając ze swojego konta. Można też skorzystać z systemu BLIK i płacić aplikacją mobilną banku, jeśli nie chcemy podawać jakdojadę.pl swoich danych.

Warto też dodać, że firma rośnie jak na drożdżach. Oprócz możliwości kupowania biletów w niektórych miastach oferuje nam również podgląd w czasie rzeczywistym pozycji środka transportu, na który czekamy. W sumie aplikacja obsługuje już prawie 50 miast.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)