r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jakdojade: rozkłady jazdy MPK

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

jakdojade.pl to mobilna aplikacja znanego portalu, przeznaczonego do wyszukiwania połączeń komunikacji miejskiej w wybranych miastach. Według informacji autorów, strona jest odwiedzana 5 milionów razy miesięcznie i jest jedną z najpopularniejszych witryn tego typu w Polsce.

Galeria programu

Aplikacja oferuje dostęp do baz danych autobusów, tramwajów, pociągów podmiejskich, a także PKP i PR w Białymstoku, Bydgoszczy, Grudziądzu, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (GOP). Dzięki systemowi nawigacji GPS, program jest w stanie określić pozycję użytkownika i w dokładny sposób informuje, na który przystanek należy się udać i w który autobus należy wsiąść, aby w jak najmniej uciążliwy sposób dostać się do wybranego punktu (przystanku, adresu lub POI). Od niedawna aplikacja oferuje także tryb nawigacji, który doprowadzi podróżnego na odpowiedni przystanek, będzie informować o trasie przejazdu na podstawie danych z GPS i w porę powiadomi o przesiadce.

Ponadto istnieje możliwość sprawdzenia rozkładu jazdy danej linii. Rozkłady można dodać do ulubionych, by mieć do nich jeszcze szybszy dostęp. Program jest podzielony na trzy zakładki. Pierwsza z nich — trasa — służy do ustalenia trasy (szybkiej, bez przesiadek lub typowej) od punktu startowego do docelowego. Druga — odjazdy — prezentuje ulubione i najczęściej używane przystanki. Trzecia — rozkłady — jak nazwa wskazuje, umożliwia sprawdzenie godzin odjazdów poszczególnych linii z wybranych przystanków.

Aplikacja jest darmowa, jednak w tej postaci nie oferuje dostępu wszystkich możliwych funkcji. Część z nich, jak lokalizacja najbliższego przystanku oraz towarzyszący widżet, jest dostępna dopiero po zakupieniu wersji premium, która kosztuje 6,99 zł za rok i można ją zakupić bezpośrednio z poziomu programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jakdojade z dużymi rabatami na bilety za płatność BLIKIEM

21
OPROGRAMOWANIE 13.12.2017 | Mateusz Budzeń

Aplikacja Jakdojade, służąca do wyszukiwania połączeń komunikacji miejskiej i sprawdzania rozkładów, otrzymała ostatnio możliwość kupowania biletów. Teraz użytkownicy aplikacji, którzy zapłacą z wykorzystaniem BLIKA, otrzymają duże rabaty – ruszyła nowa promocja. Jak ostatnio informowaliśmy, w Jakdojadę można już kupić bilet komunikacji miejskiej w Lesznie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wejherowie, Redzie, Rumie oraz także w Warszawie i Łomiankach. Nie wszystkie jednak wymienione miasta znalazły się na liście nowej promocji. Po zapłaceniu BLIKIEM w aplikacji Jakdojade można skorzystać z aż…

Z jakdojade kupisz bilety w Warszawie i Trójmieście

15
OPROGRAMOWANIE 05.12.2017 | Anna Rymsza

Niedawno informowaliśmy, że w aplikacji jakdojade, używanej przez tysiące osób do wyszukiwania połączeń komunikacji miejskiej i sprawdzania rozkładów, ruszyła sprzedaż biletów komunikacji miejskiej w Lesznie. Dziś mogą pochwalić się możliwością przeprowadzenia transakcji w 8 miastach, w tym w stolicy. W międzyczasie do jakdojade przyłączyli się przewodnicy z Trójmiasta i okolic, obsługujący Gdańsk, Gdynię, Sopot oraz Wejherowo, Redę i Rumię. Od dziś można kupić bilety na przejazdy także w Warszawie i Łomiankach. W Stolicy ruszy też szeroko zakrojona kampania reklamowo-informacyjna. Za…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
CezaR83   12 #1 14.01.2016 18:43

Wersja 3.0 wyszła... bardzo ładna i intuicyjna. Może wymagać przyzwyczajenia :)

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.