Za zakupy w Piotrze i Pawle można płacić aplikacją bez czekania w kolejkach

Za zakupy w Piotrze i Pawle można płacić aplikacją bez czekania w kolejkach

Za zakupy w Piotrze i Pawle można płacić aplikacją bez czekania w kolejkach
22.06.2018 12:35, aktualizacja: 22.06.2018 17:10

Sieć supermarketów Piotr i Paweł wprowadziła możliwość płacenia za zakupy bez podchodzenia do kasy. W aplikacji Skanuj i Kupuj można samodzielnie podliczyć swoje zakupy i zapłacić kartą w aplikacji lub w terminalu.

Aplikacja Skanuj i Kupuj pozwala zapłacić za zakupy w sześciu sklepach sieci Piotr i Paweł. Oczywiście należy założyć w niej konto, można też przypisać swoją kartę zniżkową. W Warszawie skorzystamy z tej możliwości przy ul. Stawki 2A i w Blue City, w Poznaniu przy ul. Gronowa 18, w Markach pod Warszawą, w Płocku (Galeria Wisła) oraz we Wrocławiu w sklepie w Sky Tower. W razie wątpliwości można znaleźć odpowiednio oznaczony sklep w aplikacji. Do końca roku możliwość ominięcia kasy zostanie wprowadzona we wszystkich sklepach w Polsce.

By skorzystać z tej możliwości robienia zakupów trzeba oczywiście udać się do sklepu, który to umożliwia. Aplikacja powinna rozpoznać położenie i umożliwić nam dostęp do skanowania towarów. Kody kreskowe skanujemy samodzielnie, aparatem w smartfonie. Zakupy będą podliczane na bieżąco. Produkty zobaczymy na liście i w razie potrzeby można w dowolnym momencie je usunąć (oczywiście trzeba go także wyjąć z koszyka).

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dla rozliczających się w ten sposób klientów przygotowana została specjalna strefa płatności przy wyjściu, gdzie aplikacja połączy się z nadajnikiem Bluetooth i zakończy zakupy. Jeśli do aplikacji dodaliśmy wcześniej kartę płatniczą, to w zasadzie już wszystko i możemy spokojnie pakować swoje zakupy. Jeśli nie, możemy skorzystać z terminala płatniczego. W tym przypadku aplikacja pokaże na ekranie kod kreskowy paragonu, który należe zeskanować przy terminalu.

By zachęcić klientów do jak najszybszego opuszczania tej strefy sieć oferuje nam bony promocyjne. Płacąc kartą w aplikacji za zakupy powyżej 100 zł, co w Piotrze i Pawle nie jest niczym zaskakującym, otrzymamy 20 zł na kolejne zakupy.

Aplikacja Skanuj i Kupuj działa na Androidzie i iOS-ie. Poza płatnościami w kilku sklepach można ją wykorzystać także jako listę zakupów. Listy można realizować także w sklepach online sieci Piotr i Paweł.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)