Żabka Jush na Androida. Aplikacja dostępna do pobrania

Żabka Jush na Androida. Aplikacja dostępna do pobrania

Żabka Jush dostępna także na Androidzie
Żabka Jush dostępna także na Androidzie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.11.2021 09:32

Aplikacja Żabka Jush została udostępniona użytkownikom Androida po tym, jak zakończono program pilotażowy na iOS. Niestety nadal tylko wybrani klienci będą mogli skorzystać z możliwości dostawy zakupów do domu.

Po trwającym około miesiąc programie pilotażowym skierowanym do użytkowników iPhone'ów, aplikacja Żabka Jush trafiła na urządzenia z systemem Android. Niestety, chociaż Żabka rozszerza się na nowych klientów, to wciąż zakupy z dostawą do domu mogą zamówić tylko osoby mieszkające w Warszawie.

Jest jednak też dobra wiadomość - usługa cały czas jest rozwijana również o nowe lokalizacje. Teraz poza warszawskimi Śródmieściem, Starą Ochotą, Wolą i Ursynowem zakupy online z dostawą można zamówić w dzielnicach: Ochota, Włochy, Targówek, Praga Północ i Praga Południe.  

Wdrożeniem rozwiązania zajmuje się Lite e-Commerce, która potwierdza, że aplikacja spotkała się z dobrym przyjęciem. CEO Wojciech Krok przyznał, że po pierwszych testach przeprowadzonych wśród użytkowników iOS, wielu z nich po zrobieniu pierwszych zakupów wróciła do aplikacji w ciągu kolejnych dwóch tygodni. Rekordzista złożył aż 27 zamówień.

Trzeba przyznać, że oferta Żabki jest całkiem solidna. Zamawiać możemy spośród 1300 produktów dostępnych normalnie w sklepach sieci, a dostawa kosztuje 3,99 zł. Jeśli jednak zamówimy zakupy za kwotę powyżej 35 zł, wtedy możemy skorzystać z darmowego dowozu. Zamówienia można składać od 7:00 do 23:00 przez 7 dni w tygodniu, a firma obiecuje, że zakupy dotrą do nas nawet w ciągu 15 min.

Programy

Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)