Zacznij rok szkolny z pełnym akumulatorem i dobrym połączeniem

Zacznij rok szkolny z pełnym akumulatorem i dobrym połączeniem
Zacznij rok szkolny z pełnym akumulatorem i dobrym połączeniem

29.08.2019 18:53, aktual.: 03.12.2019 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przygotowania do roku szkolnego wykraczają daleko poza nabycie podręczników i zeszytów. W dzisiejszych czasach internet jest kolejnym narzędziem edukacyjnym, niewyczerpanym źródłem wiedzy i świetnym medium komunikacyjnym. Dlatego szykując wyprawkę, warto zadbać także o jej elektroniczną stronę.

Smartfony, tablety i czytniki e-booków są wspaniałymi pomocami naukowymi. Ich pozycję ugruntowały cyfrowe podręczniki z interaktywnymi elementami, aplikacje i gry edukacyjne. Taki sprzęt znacznie ułatwia też czytanie lektur. Dzięki projektowi Wolne Lektury praktycznie wszystkie są dostępne w postaci cyfrowej za darmo. W plikach można łatwo znaleźć pożądane fragmenty, robić notatki i dodawać zakładki, a przy tym nie trzeba ze sobą nosić ciężkich niekiedy książek.

Rozładowany smartfon czy czytnik e-booków nie przyniesie uczniowi żadnego pożytku. Na ratunek przychodzi wtedy bank energii.

TP-Link TL-PB10000 – energia zawsze pod ręką

Proponujemy powerbank TP-Link TL-PB10000 z akumulatorem litowo-polimerowym o pojemności 10000 mAh. Jego pojemność wystarczy na 3 ładowania przeciętnego smartfonu. Dzięki dwóm portom można ładować dwa urządzenia jednocześnie, można też ładować je w tym samym czasie co powerbank.

Powerbank został wyposażony w zabezpieczenie przed zwarciami, przepięciami, przetężeniami, przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem. Prąd wyjściowy 5 V / 2,1 A zapewnia szybkie ładowanie.

Internet to kopalnia wiedzy, oś nowoczesnej edukacji i podstawowe medium komunikacji młodych ludzi. Warto zapewnić dobre połączenie w całym domu dla każdego członka rodziny. Czas odrabiania lekcji nie jest dobrym momentem na denerwowanie się na kiepskie połączenie. Skorzystają na tym wszyscy domownicy.

Jeśli okoliczności przemawiają za internetem mobilnym, świetnym wyjściem będzie dobry router LTE z gniazdem na kartę SIM, mogący udostępniać WiFi w całym domu i połączyć także urządzenia przewodowe. To też doskonała opcja dla studentów planujących wynajem mieszkania – właściciele lokum nie zawsze są skłonni inwestować w stałe łącza i LTE bywa jedyną opcją.

TP-Link Archer MR600 – zawsze online

Dobre połączenie w każdych warunkach zapewni router Archer MR600 z obsługą 4G+ kategorii 6. Przy odpowiednim połączeniu zapewni transfer do 300 Mb/s. Wystarczy włożyć do niego kartę SIM, a konfiguracja zostanie ustawiona automatycznie.

Router został wyposażony w dwie anteny, zapewniające stabilne połączenie LTE, a także 4 gigabitowe porty ethernetowe dla urządzeń przewodowych. Może oczywiście pełnić funkcję punktu dostępowego WiFi i pracować z innymi urządzeniami TP-Link w sieci OneMesh, złożonej z maksymalnie 64 urządzeń bezprzewodowych. Do konfiguracji można wykorzystać aplikację mobilną TP-Link Tether.

Z tymi urządzeniami uczniom na pewno nie zabraknie energii do korzystania z aplikacji edukacyjnych i znajdą potrzebne informacje w sieci.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)