AndroidPodróże i transportInformatory turystyczneZamki Polskie
Zamki Polskie ikona

Zamki Polskie4.0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zamki Polskie to aplikacja na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android skierowana do osób, które zamierzają odwiedzić rozmaite zamki w Polsce.

Program generuje mapę zawierającą 264 zamki, które można odwiedzić w rozmaitych zakątkach naszego kraju. Wystarczy kliknąć na dowolną cyfrę bądź liczbę widoczną na mapie, by przybliżyć widok i tym samym zapoznać się z tego rodzaju atrakcjami turystycznymi dostępnymi w danym regionie Polski.

Poszczególne zamki są również przedstawione na zdjęciach. Tuż pod nimi znajdziemy natomiast ocenę użytkowników, a także liczbę kilometrów, jaką musimy pokonać, by dotrzeć do celu. Co ciekawe, możemy dodawać wybrane zamki do ulubionych, wyszukiwać interesujące nas miejsca czy też sortować je na podstawie opinii turystów lub odległości.

Warto dodać, że aplikacja Zamki Polskie jest dostępna nie tylko w polskiej, ale także czeskiej, niemieckiej, angielskiej, węgierskiej, słoweńskiej i ukraińskiej wersji językowej, więc może zainteresować obcokrajowców, którzy zamierzają odwiedzić Polskę.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMobiCastle
Liczba pobrań364
Data aktualizacji17 lis 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Zamki Polskie ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)