Zapraszamy do licytacji koszulek!

Zapraszamy do licytacji koszulek!

Redakcja
08.01.2013 22:22, aktualizacja: 08.01.2013 22:52

Już za kilka dni XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również i my chcielibyśmy tradycyjnie dołożyć swą cegiełkę. W tym roku zbieramy środki na wsparcie terapii noworodków i niemowlaków oraz na wyposażenie szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w tym pomożecie :)

Dziś wystawiliśmy na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 14 „firmowych” koszulek portalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają unikalne koszulki różnych rozmiarach i wzorach z naszej aktualnej kolekcji. Wśród nich są też koszulki damskie, o kroju dostosowanym do kształtów płci pięknej i z bardzo sympatycznym wzorem. Wszystkie koszulki wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, zostały wybarwione barwnikami odpornymi na spieranie oraz posiadają wysokiej jakości nadruk full color.

Obraz

Licytujemy od symbolicznej złotówki, wysyłkę do zwycięzców opłaca redakcja (także za granicę!). W przypadku przekroczenia w licytacji kwoty 250 zł, do koszulki zostanie dołączony zestaw różnych gadżetów od nas i naszych partnerów, a także pamiątkowy dyplom. W przypadku przekroczenia kwoty 500 zł dołączymy dodatkowo wyjątkową kurtkę dobrychprogramów wykonaną z wiatroodpornego materiału softshell, w wybranym rozmiarze.

Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele XXI Finału tj. ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów. Aukcje skończą się przed 22:00, 13 stycznia 2013 roku — datą tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do aukcji,niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia potrzebujących pomocy dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, tych koszulek nie można nigdzie kupić!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)