Zapraszamy na N9 Party

Redakcja

03.05.2012 19:59, aktual.: 04.05.2012 22:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

18 maja we Wrocławiu odbędzie się N9 Party — spotkanie fanów smartfonów Nokia N9, N900 i N950, otwarte jednak także na posiadaczy innych modeli.

Spotkanie rozpocznie się od części merytorycznej w trakcie której zaplanowany jest pokaz różnych ciekawych modyfikacji umożliwiających np. overclocking procesora, czy uruchomienie na Nokii N9 systemu Android (równolegle z fabrycznym MeeGo). Odbędzie się też sesja na temat podstaw programowania w trakcie której będzie można dowiedzieć się wszystkiego co niezbędne aby rozpocząć tworzenie własnych aplikacji. Po sesjach będzie można skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych użytkowników, a także przetestować oryginalne akcesoria Nokii. Nie zabraknie oczywiście integracji. Po części merytorycznej przeniesiemy się do Rynku, aby lepiej się poznać i powymieniać doświadczenia przy kuflu „jasnego pełnego”. Szczegółowy program można znaleźć w agendzie.

N9 Party organizowane jest przede wszystkim z myślą o posiadaczach Nokii N9, N900 i N950. Mile widziane będą jednak także osoby dopiero rozważające ich zakup, a także użytkownicy innych modeli. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, wszyscy zainteresowani udziałem w N9 Party muszą dokonać wcześniejszej rejestracji. Uczestnictwo w spotkaniu będzie naturalnie bezpłatne. Inicjatorem N9 Party jest nasz redakcyjny kolega: Leszek Kędzior (Krogulec) — autor bloga o Nokii N9, a portal dobreprogramy został formalnym organizatorem spotkania.

Zapraszamy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także