Zapraszamy nasze Czytelniczki na HotZlot!

Zapraszamy nasze Czytelniczki na HotZlot!

Redakcja
23.06.2012 22:49, aktualizacja: 10.07.2012 20:26

Rejestracja na tegoroczny HotZlot powoli dobiega już końca — zgłoszenia będziemy przyjmować tylko do końca jutrzejszego dnia. Chęć uczestnictwa w spotkaniu może zgłosić każdy kto posiada konto w portalu dobreprogramy i ma ukończone 18 lat. Do udziału chcielibyśmy szczególnie zachęcić nasze Czytelniczki!

Przypomnijmy, że HotZlot 2012 odbędzie się w dniach 13-15 lipca w przepięknym Zamku na Skale koło Lądka Zdroju. Agenda spotkania od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, interesującymi sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym. Planujemy prezentacje nowości sprzętowych, wystawę starych komputerów oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Co ważne, dzięki wsparciu zaproszonych partnerów, będziemy w stanie zapewnić wszystkim uczestnikom noclegi w komfortowych pokojach, pełne wyżywienie, upominki i imprezę integracyjną przy grillu i piwie. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa (opłata ta będzie pobierana dopiero po potwierdzeniu uzyskania miejsca).

W tym roku planujemy udział 160 osób (liczba ta jest uwarunkowana możliwościami hotelu). Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie jest wielokrotnie większe, jednak przy oglądalności dobrychprogramów sięgającej 7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, jakiego obiektu byśmy nie wybrali, zawsze będzie za mały. Spotkanie kierujemy zatem przede wszystkim do najbardziej aktywnych czytelników, którzy wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, recenzjami programów, wartościowymi komentarzami, czy postami na forum. Chęć udziału może jednak zgłosić każdy — część miejsc zostanie rozdzielona w drodze losowania, tak aby wszyscy mieli szansę. Wystarczy konto w portalu i ukończone 18 lat.

Według statystyk ponad 40% z odwiedzających dobreprogramy to kobiety. Mamy więc nadzieję, że podczas tegorocznej edycji uda się nieco przełamać przytłaczającą przewagę męskiej części uczestników. Parytety są teraz w modzie uznaliśmy zatem, że poza głównym, koedukacyjnym, losowaniem, dodatkowe 10 wejściówek rozlosujemy wyłącznie wśród Czytelniczek. W sumie rozlosowanych zostanie blisko 40 miejsc. Zachęcamy do rejestracji — to ostatnia okazja. Szansa na zdobycie miejsca jest wbrew pozorom całkiem spora, dotychczasowa aktywność nie będzie brana pod uwagę. Zgłoszenia będziemy przyjmować do jutra, do godz. 23:59, zaś losowanie szczęśliwców odbędzie się w poniedziałek, 25 czerwca.

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Samsung. Oficjalnymi partnerami Zlotu są: GG, Magix, Opera Software, Panda Security i Transcend. Spotkanie wspierają ponadto: Belkin, Hama, IQ Publishing, Mophie, Sapphire i Techland. To właśnie dzięki tym wszystkim firmom będziemy w stanie zorganizować dla Was tegoroczny HotZlot!

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniami trzech ostatnich edycji: 2011, 2010 i 2009.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (108)