Zaprojektuj nową funkcję dla programu Ashampoo i wygraj Transformera. Został tylko tydzień!

Strona głównaZaprojektuj nową funkcję dla programu Ashampoo i wygraj Transformera. Został tylko tydzień!
24.07.2014 13:01

Przypominamy, że został tylko tydzień, by zgłosić swoją propozycję nowej funkcji w jednym z programów firmy Ashampoo lub zaproponować zupełnie nowy program, który uzupełni jej portfolio. Na najlepszą propozycję czeka ASUS Transformer T100. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu.

bDUqHqsB
350110578573993417

Firma Ashampoo, partner wspierający tegoroczny HotZlot, znana jest przede wszystkim z programów Ashampoo WinOptimizer i Burning Studio, ale jej portfolio jest znacznie szersze. Aby wziąć udział w konkursie, na adres ashampoo@hotzlot.pl należy przysłać projekt nowej funkcji dla swojego ulubionego programu Ashampoo, a może nawet zaprojektować od podstaw program, którego w kolekcji tego producenta brakuje.

W projekcie należy zawrzeć sposób działania i uzasadnić przydatność proponowanej funkcji bądź narzędzia. Mile widziane będą projekty interfejsów, szczególnie w przypadku propozycji nowych programów. Projekty można przysyłać do godziny 23:59 ostatniego dnia lipca. W mailu koniecznie musi być umieszczony także nick użytkownika na dobrychprogramach.

bDUqHqsD

Najlepsza propozycja zostanie wybrana przez jury złożone z osób z Ashampoo oraz Redakcji i nagrodzona Transformerem T100 w wersji z dyskiem twardym w stacji dokującej (T100TA-DK005H). Dodatkowo, każdy uczestnik HotZlotu, który zgłosi swoją propozycję, otrzyma licencję na jeden z programów Ashampoo. Szansę na zwycięstwo ma każdy, bo nie liczy się czas nadesłania zgłoszenia, ale pomysł. Po więcej szczegółów odsyłamy do pełnego regulaminu konkursu.

Udostępnij:
bDUqHqtz