Zawody GeForce Garage rozpoczęte – modderzy przystąpili do rywalizacji

Zawody GeForce Garage rozpoczęte – modderzy przystąpili do rywalizacji

Zawody GeForce Garage rozpoczęte – modderzy przystąpili do rywalizacji
Oskar Ziomek
03.10.2017 21:04

W Katowicach na deskach ESL Areny rozpoczęły się zawody GeForce Garage, w ramach których drużyny z Polski, Czech i Rumunii mają 24 godziny na stworzenie możliwie najciekawszego projektu komputera. Nie chodzi tu jednak o jego podzespoły (każdy zespół ma do dyspozycji takie same, topowe), ale o fizyczny wygląd sprzętu. Modderzy stworzą maszyny według swoich pomysłów, ale motywem przewodnim tej edycji zawodów jest Destiny 2.

Przypomnijmy, że Czesi biorą w wydarzeniu udział po raz pierwszy. W składzie Filip Karel, Josef „PKBO” Dvorak oraz Jakub „Meteleskum” Metelka stanęli do rywalizacji z Polakami reprezentowanymi przez Staszka „Tips” Wiertelaka, Jarka „Blackwhite” Arczyńskiego i Macieja „Urban” Nowaka oraz reprezentacją Rumunii w składzie: George „Papa Jock” Poteca, Tudor „Monstru” Badica i Matei „Matose” Mihăţoiu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Już od pierwszych chwil uczestnicy żywo wzięli się do pracy a w ruch poszły elektronarzędzia. Prócz wiertarek i szlifierek, do dyspozycji każdego jest nawet spawarka. Co istotne, wszystkie drużyny są dla siebie serdeczne i pomimo, że każdy chce wygrać, atmosfera jest bardzo koleżeńska. Czeski zespół pokusił się już nawet o żart polegający na schowaniu niektórych komponentów rywalom, ale nie było potrzeba wiele czasu, by społeczność widzów śledząca wydarzenie w Internecie podpowiedziała „poszkodowanym” gdzie szukać.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Katowickie wydarzenie jest na bieżąco transmitowane na Twitchu oraz YouTubie, a w formie godzinnych wejść na żywo będzie również dostępne na Facebooku. Kolejne epizody poświęcone będą między innymi tematyce chłodzenia wodnego oraz podkręcania podzespołów. Transmisja z finału zawodów rozpocznie się na Facebooku 4 października (jutro) o godzinie 20.30.

Za wszystkie drużyny trzymamy kciuki, mając oczywiście nadzieję, że zwycięski projekt stworzą Polacy. Za niecałe 24 godziny wątpliwości zostaną rozwiane. Nas nie zabraknie oczywiście także na finale, po którym podzielimy się z Wami zdjęciami zwycięskiego projektu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)