bDZhJIJN

Zemana AntiLogger2.74.204.664

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zemana AntiLogger to oprogramowanie zabezpieczające, którego celem jest ochrona komputera przed szkodnikami wykradającymi bez wiedzy użytkownika wszelakiego rodzaju poufne dane. Stanowi ono doskonałe uzupełnienie standardowych programów antywirusowych, oferując kompleksową ochronę przed m.in. keyloggerami i innymi pochodnymi komponentami tego typu.

bDZhJIJP

W skład programu wchodzi 5 modułów - Anti-KeyLogger, Anti-ScreenLogger, Anti-WebcamLogger, Anti-ClipboardLogger oraz SystemDefense. Pozwalają one odpowiednio zabezpieczyć komputer przed komponentami, wykradającymi hasła wykorzystywane podczas e-zakupów, korzystania z bankowości elektronicznej, gier online i poczty mailowej, szkodnikami przechwytującymi obraz ekranu i kamerki internetowej, schowka i wieloma innymi, atakującymi rejestr systemu Windows, pamięć fizyczną RAM itp.

Zemana AntiLogger chroni przed kradzieżą danych podawanych przez użytkownika nie tylko przy użyciu fizycznej klawiatury, ale także klawiatury ekranowej. Program działa proaktywnie i nie wymaga aktualizacji baz sygnatur wirusów, zapewniając ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, które z różnych przyczyn dostało się do komputera.

Zemana AntiLogger jest bardzo prosty w użyciu, a jego dużą zaletą jest przyjazny i dostępny w polskiej wersji językowej interfejs graficzny. Po zainstalowaniu integruje się on ze znajdującymi się na komputerze standardowymi programami antywirusowymi, nie wymagając niemalże żadnej konfiguracji. W przypadku pojawienia się jakiegokolwiek alertu użytkownik interweniuje zezwalając lub blokując daną operację. Dostęp do Zemana AntiLoggera zabezpieczony może być przed niepowołanymi osobami hasłem.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Kup program
Wszystkie wersje
Zemana AntiLogger 2.74.204.664wersja stabilna (32-bit)
Zemana AntiLogger 2.74.204.664wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.860 ocen
ProducentZemana Ltd.
Liczba pobrań14 266
Data aktualizacji15 lut 2019
Rozmiar pliku12.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZhJIKu
bDZhJIKL