Zemana AntiLogger Free ikona

Zemana AntiLogger Free1.8.2.320

WindowsArchiwumProgramy archiwalneZemana AntiLogger Free
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Zemana AntiLogger Free to ograniczona funkcjonalnie, ale zarazem bezpłatna edycja narzędzia zabezpieczającego komputer przed keyloggerami.

Program stanowi doskonałe uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego, a jego głównym składnikiem w tej wersji jest moduł ochrony przed keyloggerami. Zapewnia on skuteczną ochronę komputera przed szkodnikami, których zadaniem jest wykradanie bez wiedzy użytkownika wszelakiego rodzaju poufnych danych wprowadzanych przy użyciu klawiatury.

Zemana AntiLogger Free pozwala na zabezpieczanie nie tyle przeglądarki internetowej, co również każdej innej uruchomionej w systemie Windows aplikacji. Zasada działania programu polega na szyfrowaniu każdego wciśniętego klawisza, tak więc nawet w przypadku przechwycenia przez keylogger takiej akcji w efekcie otrzyma on ciąg losowych znaków w żaden sposób nie powiązany z faktycznymi danymi wprowadzonymi przez użytkownika.

W porównaniu do wersji płatnej Zemana AntiLogger narzędzie oferuje tylko funkcję ochrony komputera przed wykradaniem poufnych danych. Brak w nim opcji wykrywania i zwalczania malware, behawioralnej ochrony nośników zewnętrznych podłączonych do komputera czy działającego w chmurze trybu autopilota.

Udostępnij
Kup pełną wersję
Zemana AntiLogger Free 1.8.2.320wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.226 ocen
Twoja ocena
ProducentZemana Ltd.
Liczba pobrań5 156
Data aktualizacji15 kwi 2016
Rozmiar pliku3.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Zemana AntiLogger Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)