WindowsBezpieczeństwoSkanery i szczepionki antywirusoweZemana AntiMalware
Zemana AntiMalware ikona

Zemana AntiMalware3.2.28

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zemana AntiMalware to nowoczesne oprogramowanie wykrywające i usuwające z komputera różne szkodniki, na jakie natknąć się można w Internecie. Program skanuje cały system operacyjny zaledwie w parę minut, nie spowalniając przy tym pracy komputera.

Korzystając z tego oprogramowania sprawdzimy dokładnie czy nasz komputer nie posiada żadnych szkodliwych wirusów, koni trojańskich, rootkitów, robaków, keyloggerów, aplikacji szpiegowskich lub innych fałszywych komponentów. Atutem programu jest jego pełna kompatybilność z innymi oprogramowaniami antywirusowymi (Avast, Kaspersky czy Norton Internet Security). W ten sposób może służyć jako uzupełnienie dla podstawowego programu zabezpieczającego system Windows.

Zemana AntiMalware posiada kilka różnych silników antywirusowych zapożyczonych od innych producentów (Kaspersky, Eset, AVG, Bitdefender czy Avira ). Jest skuteczny podczas wykrywania wirusów i bez problemów radzi sobie z mocno zainfekowanym komputerem. Nie zabrakło w nim również dodatkowych opcji, pozwalających na zaplanowanie skanowania o określonej porze czy zintegrowanie aplikacji z Eksploratorem Windows, który pozwoli dodać do menu kontekstowego dodatkowe opcje skanujące.

Oprogramowanie poza tradycyjną metodą skanowania, dokonuje również skanowania w chmurze i w momencie wykrycia nieznanego zagrożenia. W tym czasie przeprowadza jeszcze dokładniejsze skanowanie nieznanego pliku, korzystając przy tym z innych silników skanujących. Oprócz tego program korzysta też z zaawansowanej technologii detekcji szkodliwego kodu, która nie sprawdza sum kontrolnych, ale nadzoruje zachowanie odpowiedniego programu.

Uwaga!

  • Aby w pełni korzystać z możliwości programu należy w jego opcjach konfiguracyjnych aktywować wersję darmową, która pozwoli testować program przez okres 15 dni.
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.0122 oceny
Twoja ocena
ProducentZemana Ltd.
Liczba pobrań22 339
Data aktualizacji1 kwi 2021
Rozmiar pliku13.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Zemana AntiMalware ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (285)