Zestaw Nvidii ma zmienić stary komputer w maszynę do gier. Nie zabrakło nawet koszulki

Zestaw Nvidii ma zmienić stary komputer w maszynę do gier. Nie zabrakło nawet koszulki

Zestaw Nvidii ma zmienić stary komputer w maszynę do gier. Nie zabrakło nawet koszulki
19.12.2016 16:33, aktualizacja: 20.12.2016 13:45

Planujesz z okazji świąt dać także coś swojemu komputerowi, ale nie masz pomysłu? Z pomocą postanowiła przyjść NVIDIA, przygotowując paczkę ze zestawem mającym dać starszym komputerom drugie życie. Co ciekawe, paczka to nie tylko karta graficzna i dysk SSD, ale także koszulka: w końcu właścicielowi komputera też coś się należy. Tylko jest jeden problem – dostępność zestawu.

Początkowo NVIDIA PC GAMING REVIVAL KIT pojawił się w wersji skierowanej na rynki krajów hiszpańskojęzycznych, a więc między innymi w Ameryce Południowej. Powinien jednak trafić także w inne regiony. Jak twierdzi NVIDIA, zestaw ten pozwoli zmienić nasz komputer w prawdziwy gamingowy PC. Oczywiście może to się udać tylko wtedy, jeśli już posiadamy wystarczająco wydajny procesor i płytę główną przystosowaną do podłączenia zawartych w zestawie podzespołów, a nasz monitor nie ma wyższej rozdzielczości niż Full HD.

Obraz

Zestaw składa się bowiem z karty graficznej MSI GTX 1060 3GT OC, która będzie wystarczająca do zapewnienia płynnej animacji w nowych grach przy wysokich ustawieniach i rozdzielczości Full HD. Kolejne elementy zestawu to dysk SSD Corsair Force Series LE 240 o pojemności 240 GB i zasilacz Corsair CX450M. Podzespoły cieszą się bardzo dobrymi opiniami, a ich możliwości będziemy mogli sprawdzić w dołączonej grze Gears of War 4. W pudełku znalazła się jeszcze koszulka, która nie wpłynie na wydajność komputera, ale jest fajnym dodatkiem.

Zestaw został wyceniony na 400 euro i jeśli spodziewaliście się, że pozwala nabyć podzespoły taniej, to się rozczarujecie. Kartę, dysk SSD, zasilacz i grę można kupić oddzielnie w podobnej cenie. NVIDIA PC GAMING REVIVAL KIT sprawdzi się więc w przypadku osób planujących solidniejszy upgrade komputera i nie chcących tracić czasu na dobór każdego elementu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)