Zineth na weekend

Zineth na weekend

Redakcja
22.02.2013 20:59

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Zineth - kolorową platformówkę stworzoną przez zespół studentów z Rensselaer Polytechnic Institute, których głównym celem w trakcie tworzenia projektu było przekazanie graczowi uczucia radości i przyjemności wynikającej z pędu oraz szybkości, której może zaznać w trakcie gry.

Zineth Release Trailer

W celu jak najlepszego oddania swoich zamierzeń powstała niezwykła, szalona i wręcz psychodeliczna gra akcji, w której wcielamy się w futurystyczną postać poruszającą się na rolkach w kolorowym, rozległym i rozbudowanym środowisku.

Kluczem do gry jest prędkość i umiejętność dopasowywania jej do aktualnych zadań i panujących warunków na planszy. Na początku rozgrywki trudno nam będzie wyczuć odległości, odstępy, wysokości oraz dystanse w otaczającym nas rozległym pejzażu. Z tego powodu autorzy przygotowali specjalny samouczek, który pomoże zrozumieć istotę rozgrywki. Naszego bohatera wyposażono dodatkowo w podręczny telefon, dzięki któremu swobodnie komunikuje się on z innymi graczami napotkanymi na danej mapie, otrzymuje opis misji i listy zadań do wykonania, a także rywalizuje z innymi osobami grając w specjalne minigry.

Całej rozgrywce towarzyszy efektowna, szybka elektroniczna muzyka, która nadając ostre tempo pomaga jednocześnie utrzymać rytm i uzyskiwać coraz to wyższe prędkości pozwalające na podróże w coraz bardziej odległe zakamarki otaczającego nas świata.

Zineth to bardzo przyjemna, ale dość trudna gra, która będzie wymagała od gracza sporej sprawności oraz zręczności. Jest to bez wątpienia nieprzeciętna i wciągająca produkcja, która powinna przypaść do gustu szerokiej rzeszy graczy.

Grę Zineth można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (13)