WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełZIP Password Recovery
ZIP Password Recovery ikona

ZIP Password Recovery2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

ZIP Password Recovery to intuicyjne narzędzie, którego zadaniem jest skuteczne łamanie haseł w archiwach ZIP/ZIPX.

Program potrafi odzyskiwać utracone lub zapomniane hasła zabezpieczające dostęp do plików ZIP z wykorzystaniem 3 różnych metod - brute-force, ataku z wykorzystaniem maski oraz słownika. Doskonale radzi sobie z archiwami utworzonymi przy użyciu takich aplikacji jak WinZip, PKZip, WinRAR, 7-Zip i wielu innych, a także wspiera domyślne standardy szyfrowania dla formatów ZIP oraz ZIPX. Atutem narzędzia jest dodatkowo wsparcie dla akceleracji sprzętowej przez nowoczesne karty graficzne NVIDIA i AMD, które pozwala przyspieszyć proces odzyskiwania hasła.

ZIP Password Recovery pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy nikomu najmniejszych problemów. Obsługa narzędzia odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który krok-po-kroku prowadzi użytkownika przez proces łamania hasła.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań14 156
Data aktualizacji2 sie 2018
Rozmiar pliku4.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ZIP Password Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)