7-Zip 18.05

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

7-Zip to darmowy i coraz bardziej popularny program do kompresji, charakteryzujący się najwyższym stopniem kompresji generowanych plików (we własnym formacie 7z). Pozwala on także tworzyć archiwa TAR, WIM i ZIP.

Obsługuje ponadto formaty: ZIP, CAB, RAR, ARJ, GZIP, BZIP2, TAR, CPIO, RPM i DEB. Według autorów program umożliwia także o 2 do 10 % wyższą kompresję w formatach ZIP i GZIP niż w programach PKZip i WinZip.

Jeśli chcesz utworzyć samorozpakowujące się archiwum 7-Zip, które nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania archiwizującego w celu uzyskania dostępu do plików, zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Dodatkowe możliwości to: możliwość tworzenia samorozpakowujących się archiwum (SFX) dla formatu 7z, integracja poprzez menu kontekstowe z Eksploratorem Windows, własny manager plików, możliwość szyfrowania dla formatu 7z (AES-256) oraz obsługa z linii komend.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy, posiada prawie identyczne funkcje co płatny WinRar
Bardzo trudny do opanowania Interfejs i mało wygodny w obsłudze dla amatorów.
ocena użytkownika

Ważna ,aby osoby które chcą używać 7-zip ' a powinny znać się na lokalizacjach dyskowych. Wygląd nie ma znaczenia, WinRar też nie ma jakiegoś dobrego interfejsu. Pamiętajmy że twórcą jest osoba prywatna, więc to i tak jest sukces Pavlova.

30.09.2018 12:55 | Recenzja do wersji 18.05
darmowy,szybki
brak
ocena użytkownika

idealne zastępstwo do płatnego WInRara posiada podobne funkcje łatwy w obsłudze intuicyjne menu

21.08.2018 14:00 | Recenzja do wersji 18.05