Złóż PC dla gracza za 3000 złotych – głosowanie trwa!

Złóż PC dla gracza za 3000 złotych – głosowanie trwa!

02.08.2017 13:04, aktual.: 20.08.2017 20:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ruszył kolejny etap konkursu Złóż PC dla gracza za 3000 złotych, w którym naszymi partnerami są firmy Corsair i SanDisk. Minął już termin na zgłaszanie swoich konfiguracji, czas zatem na głosowanie, które wyłoni najlepsze zestawy.

Głosować na najlepsze konfiguracje można na naszym forum.
Głosować na najlepsze konfiguracje można na naszym forum.
Wystarczy przejść do wątku i kliknąć przycisk Głosuj przy jego tytule. Głosować można nieograniczoną liczbę razy, ale tylko raz na jedną konfigurację.
Wystarczy przejść do wątku i kliknąć przycisk Głosuj przy jego tytule. Głosować można nieograniczoną liczbę razy, ale tylko raz na jedną konfigurację.

Przez ostatnie dwa tygodnie mogliście zgłaszać swoje propozycje konfiguracji o maksymalnej wartości 3 tys. złotych. Teraz przyszedł czas, aby wyłonić zwycięzców: swoje głosy możecie oddawać w przeznaczonej do tego kategorii na forum. Możecie oddać na dowolną liczbę konfiguracji, jednak tylko jeden głos na daną konfigurację. Nagrodzimy pięć konfiguracji z największą ilością otrzymanych głosów. Fundatorami nagród są partnerzy konkursu, firmy Corsair i SanDisk. A oto nagrody:

  • Piąte miejsce: Corsair Harpoon RGB Gaming Mouse 19+ SanDisk Dual USB Drive 64 GB10
  • IV miejsce: SanDisk Extreme Go 128GB18
  • III miejsce: Corsair VOID RGB34
  • II miejsce: SanDisk ExtremePro 128GB23
  • I miejsce: Corsair K70 Lux RGB Cherry MX Red68. Ponadto złożymy zestaw, który zajmie pierwsze miejsce, przetestujemy i przygotujemy o nim materiał w formie wideo gdzie dowiecie się jak się sprawuje w grach jak i na co dzień.

Dla osób, które wezmą udział w głosowaniu również przewidzieliśmy ciekawe nagrody. Wytypujemy aż 10 osób spośród głosujących, dla nich przewidzieliśmy jako nagrody następujące fanty:

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mamy dla Was 5 podkładek Corasair MM200 Extended Edition9, i 5 kart SD firmy SanDisk o różnych pojemnościach, od 32 do 128 GB. Ostateczny termin oddawania głosów to 6 sierpnia 2017, godzina 23:59:59.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (65)
Zobacz także