Zmiana w WhatsAppie. Jest jeszcze bardziej podobny do Messengera

Aplikacje Meta
Aplikacje Meta
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images

23.10.2022 09:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy WhatsApp już niedługo będą mogli korzystać z awatarów w stylu Bitmoji podobnych do tych, które znają użytkownicy Facebooka i Messengera.

Nowa funkcja jest już testowana, dlatego wraz z nową aktualizacją 2.22.23.9 niektórzy użytkownicy WhatsAppa na Androidzie znajdą w ustawieniach możliwość stworzenia własnego awatara. Jeśli chcecie sprawdzić, czy znaleźliście się w grupie osób, które mogą przetestować nową funkcję, należy wejść w menu ustawień i tam powinna znaleźć się nowa zakładka.

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji Meta, WhatsApp wygeneruje pakiet naklejek z awatarem w różnych pozach, którego użytkownicy mogą używać do wyrażania siebie podczas wysyłania wiadomości do rodziny i znajomych.

Na razie nie ma informacji o tym, kiedy funkcja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników ani kiedy będzie ona testowana na urządzeniach z systemem iOS. Warto przypomnieć, że użytkownicy Messengera i Facebooka mogą korzystać z personalizowanych awatarów 3D już od 2019 roku. Być może nie wszyscy będą zachwyceni, że WhatsApp coraz bardziej upodabnia się do Messengera. Na pewno wiele osób zdecydowało się korzystać z aplikacji właśnie dlatego, że wyglądała inaczej i oferowała inne możliwości.

Klaudia Stawska, współpracownik dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)