Zmodyfikowana wersja YouTube'a dla Androida odtworzy dźwięk przy wyłączonym ekranie

Zmodyfikowana wersja YouTube'a dla Androida odtworzy dźwięk przy wyłączonym ekranie
11.08.2014 22:13
Zmodyfikowana wersja YouTube'a dla Androida odtworzy dźwięk przy wyłączonym ekranie
Tomek Kondrat
Tomek Kondrat

Portal społecznościowy YouTube jest głównym źródłem muzyki dla bardzo wielu użytkowników. O ile słuchanie utworów w tle za pomocą przeglądarki internetowej w komputerze jest bardzo łatwe i przyjemne, o tyle na Androidzie sprawa jest znacząco utrudniona przez zatrzymanie utworu po wyłączeniu ekranu. Serwis jest używany przez ponad miliard użytkowników na całym świecie, a większość z nich słuchała muzyki za jego pośrednictwem.

Użytkownicy forum XDA Developers niejednokrotnie udowodnili, że niemal każda bariera jest do obejścia. Podobnie było z klientem YouTube'a na Androidzie. Deweloper o nicku theos0o zmodyfikował oficjalną aplikację, aby pozwalała na słuchanie muzyki z filmów wideo bez konieczności utrzymywania włączonego ekranu urządzenia. Deweloper skupił się na nieco starszej wersji programu, mianowicie 4.4.11. Aplikacja została zmodyfikowana dzięki narzędziu APK Tool, które służy do przekształcania plików APK do formy umożliwiającej edycję.

350111099842226113

YouTube po modyfikacjach działa bezproblemowo na urządzeniach zarówno bez, jak i z dostępem do praw roota. W przypadku wykorzystania tego dostępu, możliwe jest zainstalowanie aplikacji jako systemowa. Należy pamiętać, że aby skorzystać z aplikacji, urządzenie musi również posiadać obsługę filmów 720p i 1080p.

Zmodyfikowaną aplikację YouTube w wersji standardowej oraz z ciemnym motywem można pobrać, odwiedzając wątek na forum XDA Developers. Tak przygotowany YouTube może konkurować ze Spotify oraz Muzyką Google Play, które można pobrać z bazy programów naszego portalu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)