MacOSMultimediaProgramy dla DJ-ówZulu DJ Software

Zulu DJ Software5.02

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zulu DJ Software to profesjonalne oprogramowanie przeznaczone dla początkujących i doświadczonych DJ`ów. Aplikacja oferuje prosty i łatwy w obsłudze interfejs oraz posiada rozbudowane narzędzia i funkcje do miksowania muzyki. Oprócz tego umożliwia miksowanie utworów muzycznych na żywo, tworząc przy okazji różne efekty dźwiękowe.

Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio, w tym między innymi MP3, WAV, OGG, FLAC, VOX czy RealMedia. Wspiera również metodę "przeciągnij i upuść", która w pewnym stopniu usprawnia korzystanie z aplikacji. Ponadto znajdziemy w nim możliwość tworzenia listy odtwarzania, funkcje automatycznie wykrywającą różne rytmy oraz tryb do automatycznego odtwarzania dźwięków i utworów.

W jego zasobach nie mogło również zabraknąć obsługi wtyczek VST, wbudowanego equalizera do poprawiania jakości dźwięku, funkcji do przyspieszania i spowalniania utworu muzycznego w czasie rzeczywistym. Zulu DJ Software posiada też osobne wyjście na słuchawki, a także oferuje pełną synchronizację pomiędzy konsolami DJ-skimi (Decks).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNCH Software
Liczba pobrań80
Data aktualizacji2 sty 2020
Rozmiar pliku2.38 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)