WindowsMultimediaProgramy dla DJówZulu DJ Software
Zulu DJ Software ikona

Zulu DJ Software5.04

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Zulu DJ Software to profesjonalne oprogramowanie przeznaczone dla początkujących i doświadczonych DJ`ów. Aplikacja oferuje prosty i łatwy w obsłudze interfejs oraz posiada rozbudowane narzędzia i funkcje do miksowania muzyki. Oprócz tego umożliwia miksowanie utworów muzycznych na żywo, tworząc przy okazji różne efekty dźwiękowe.

Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio, w tym między innymi MP3, WAV, OGG, FLAC, VOX czy RealMedia. Wspiera również metodę "przeciągnij i upuść", która w pewnym stopniu usprawnia korzystanie z aplikacji. Ponadto znajdziemy w nim możliwość tworzenia listy odtwarzania, funkcje automatycznie wykrywającą różne rytmy oraz tryb do automatycznego odtwarzania dźwięków i utworów.

W jego zasobach nie mogło również zabraknąć obsługi wtyczek VST, wbudowanego equalizera do poprawiania jakości dźwięku, funkcji do przyspieszania i spowalniania utworu muzycznego w czasie rzeczywistym. Zulu DJ Software posiada też osobne wyjście na słuchawki, a także oferuje pełną synchronizację pomiędzy konsolami DJ-skimi (Decks).

Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentNCH Software
Liczba pobrań3 741
Data aktualizacji2 cze 2020
Rozmiar pliku5.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Zulu DJ Software ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)