10. urodziny Flickra należy świętować na spacerze z aparatem

10. urodziny Flickra należy świętować na spacerze z aparatem

10. urodziny Flickra należy świętować na spacerze z aparatem
04.05.2014 10:16

Macie już plany na dziś? Tak się składa, że na dziś zaplanowane zostały obchody 10. urodzin Flickra — jednej z najpopularniejszych usług przeznaczonych do udostępniania i przeglądania zdjęć. Urodziny Flickra tradycyjnie obchodzimy idąc z aparatem na spacer.

350104719836014529

Na podstawie zgłoszeń Flickr przewiduje, że na zorganizowane fotospacery uda się przynajmniej tysiąc osób w 20 krajach, na pięciu kontynentach. Usługa obchodzi w ten sposób swoje urodziny od 2004 roku. Fotospacery są jedyną w swoim rodzaju szansą na spotkanie się użytkowników „realu”, wymianę doświadczeń, może wspólną pracę nad sesją, a z pewnością na dobrą zabawę w gronie osób o podobnych zainteresowań. Nie zabraknie też osób, które wybiorą się na spacery w mniejszych grupach bądź samotnie.

Z tej okazji 1 maja Flickr przebudował także swojego bloga, na którym promowane są prace użytkowników usługi. Białe tło odeszło na rzecz zdjęcia, a ponadto strona dobrze wygląda na małych, średnich i dużych ekranach. Nowa szata bloga nawiązuje do zmian wprowadzonych rok temu w galeriach użytkowników — promuje zdjęcia i stawia je na pierwszym miejscu. Nawigacja została uproszczona i ma zapewnić użytkownikom wygodną drogę do odkrywania ciekawych prac i profili utalentowanych fotografów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na liście zorganizowanych odgórnie flickrowych fotospacerów nie znalazł się ani jeden w Polsce, ale nie powinno to nikogo powstrzymywać przed wyjściem z domu z aparatem albo z telefonem. Można też wyjść z rodziną, psem albo zupełnie bez niczego. Pogoda w końcu się poprawiła, więc przestańcie czytać ten artykuł i idźcie na dwór ;-).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)