10. urodziny Flickra należy świętować na spacerze z aparatem

10. urodziny Flickra należy świętować na spacerze z aparatem

04.05.2014 10:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Macie już plany na dziś? Tak się składa, że na dziś zaplanowane zostały obchody 10. urodzin Flickra — jednej z najpopularniejszych usług przeznaczonych do udostępniania i przeglądania zdjęć. Urodziny Flickra tradycyjnie obchodzimy idąc z aparatem na spacer.

Obraz

Na podstawie zgłoszeń Flickr przewiduje, że na zorganizowane fotospacery uda się przynajmniej tysiąc osób w 20 krajach, na pięciu kontynentach. Usługa obchodzi w ten sposób swoje urodziny od 2004 roku. Fotospacery są jedyną w swoim rodzaju szansą na spotkanie się użytkowników „realu”, wymianę doświadczeń, może wspólną pracę nad sesją, a z pewnością na dobrą zabawę w gronie osób o podobnych zainteresowań. Nie zabraknie też osób, które wybiorą się na spacery w mniejszych grupach bądź samotnie.

Z tej okazji 1 maja Flickr przebudował także swojego bloga, na którym promowane są prace użytkowników usługi. Białe tło odeszło na rzecz zdjęcia, a ponadto strona dobrze wygląda na małych, średnich i dużych ekranach. Nowa szata bloga nawiązuje do zmian wprowadzonych rok temu w galeriach użytkowników — promuje zdjęcia i stawia je na pierwszym miejscu. Nawigacja została uproszczona i ma zapewnić użytkownikom wygodną drogę do odkrywania ciekawych prac i profili utalentowanych fotografów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na liście zorganizowanych odgórnie flickrowych fotospacerów nie znalazł się ani jeden w Polsce, ale nie powinno to nikogo powstrzymywać przed wyjściem z domu z aparatem albo z telefonem. Można też wyjść z rodziną, psem albo zupełnie bez niczego. Pogoda w końcu się poprawiła, więc przestańcie czytać ten artykuł i idźcie na dwór ;-).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)