r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

100 Million Books 2.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

100 Million Books to niewielki dodatek do Google Chrome, który w każdej nowo otwartej karcie proponuje ciekawą i mało znaną książkę, której zakupem lub wypożyczeniem może zainteresować się użytkownik. Aplikacja ma charakter wyłącznie informacyjny – z jej poziomu nie da się dokonać zakupu wybranej lektury.

Obsługa nie wymaga natomiast żadnego zaangażowania. Po instalacji, po każdym otwarciu nowej karty w przeglądarce, załadowany zostanie do niej podgląd tytułu, autora, roku wydania oraz krótkiego opisu losowej książki. Znalazło się także miejsce dla grafiki okładki.

Kolejne propozycje są ładowane co pewien czas, przez co szybkie otwarcie kilku kart po sobie może poskutkować załadowaniem w każdej z nich tej samej książki. Autor rozszerzenia sam dba o bazę lektur, z której wyświetlane są propozycje. Własne typy warte dodania do listy można przesyłać poprzez formularz.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak zmienić wygląd nowej karty w Chrome? Oto 9 przydatnych dodatków

36
17.06.2017  •  Oskar Ziomek

Otwieranie nowej karty w przeglądarce internetowej nie musi się wiązać z codziennie tym samym, monotonnym widokiem najczęściej odwiedzanych stron i wyszukiwarki Google. Choć jest to rozwiązanie, które może okazywać się dla wielu praktyczne, warto wiedzieć, iż dzięki licznym dodatkom zawartość nowej karty (która może być przecież także stroną startową), można tak spersonalizować, by dostarczała interesujących lub zabawnych treści poszerzających nasze horyzonty. By ułatwić wybór spośród wielu propozycji w sklepie, poniżej przedstawiamy kilka naszym zdaniem ciekawych rozszerzeń do Google Chrome…

Szukasz nowej ciekawej książki? To rozszerzenie do Chrome'a może pomóc

5
11.05.2017  •  Oskar Ziomek

W dobie coraz popularniejszych książek elektronicznych i być może tendencyjnych rekomendacji najpopularniejszych księgarni, coraz trudniej dotrzeć do mniej znanych lektur inaczej niż poprzez ręczne przeszukiwanie półek w bibliotece. Ułatwieniem tego zadania może być przeglądarkowe rozszerzenie 100 Milion Books, które z każdą nowo otwartą kartą proponuje użytkownikowi kolejną, mało znaną książkę – być może któraś nas zainteresuje i zdecydujemy się na jej zakup lub wypożyczenie? Każda kolejna propozycja jest pobierana co kilka(naście) sekund, zatem jeśli szybko po sobie otworzymy kilka nowych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Meszuge   17 #1 17.06.2017 21:41

Coś w tym jest... Może rzeczywiście lada moment będę potrzebował książki "Kamasutra for One"?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.