1200 1200 2.0.9

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja 1200 to bardzo wciągająca gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem będzie walka z czasem i dodawanie kolejnych elementów do widocznej w środku ekranu kuli, pędzącej coraz szybciej i utrudniającej graczowi zadanie.

Nazwa gry nie wzięła się z przypadku, jej twórcy zawarli w niej bowiem aż 1200 poziomów do przejścia. Dzięki temu pewne jest, że z 1200 będzie można spędzić długie godziny. Nie tylko zresztą dlatego, że jest w niej mnóstwo zadań do wykonania, ale także dlatego, że jest to aplikacja bardzo wciągająca.

W 1200 naszym głównym wrogiem będzie prędkość i coraz większa liczba elementów do dodania do kuli, która widnieje na środku ekranu. Jest ona wyposażona w wypustki, które przypominają małe satelity przymocowane do statku-matki. Na dole ekranu zobaczymy zaś małe kule z numerami i będzie ich coraz więcej, im dłużej będziemy grać. Każdą z kul należy dołączyć do ulokowanej centralnie kuli, unikając trafienia w już dodane do niej elementy. Jednocześnie wraz z postępami w grze kula-matka będzie poruszała się coraz szybciej, a kolejne dodane do niej elementy zostawią coraz mniej miejsca na to, by dorzucić kolejne.

Twórcy gry 1200 pozwolili na zintegrowanie jej z usługą Gry Google Play. Dzięki temu nasze wyniki osiągane w 1200 będziemy mogli zapisywać w google'owej chmurze i porównywać je z tymi osiąganymi przez naszych znajomych, których mamy w kręgach na Google+. W aplikacji znajdziemy też reklamy, które można wyłączyć płacąc jednorazowo ok. 10 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!