123D Catch 123D Catch 1.0.688

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

123D Catch to program, który pozwala z serii zdjęć przedmiotu wygenerować jego model 3D. Do tego potrzeba 20-40 zdjęć równo oświetlonego przedmiotu, budynku lub osoby z różnych stron.

Program jest bardzo prosty. Po zalogowaniu na konto Autodesk można otworzyć serię zdjęć lub kontynuować pracę nad wcześniejszym projektem. Zdjęcia są wysyłane do chmury Autodesk i tam analizowane pod kątem charakterystycznych punktów. Po przetworzeniu w programie można zobaczyć model i zdecydować, czy zostanie zachowany i opublikowany, czy usunięty.

W programie można też przeglądać prace innych użytkowników. Wraz z modelem pobrane zostaną wszystkie zdjęcia, na podstawie których został wykonany. Można też przygotować ścieżkę, po której przemieści się kamera, i wygenerować animację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!