r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

123D Catch 1.0.688

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

123D Catch to program, który pozwala z serii zdjęć przedmiotu wygenerować jego model 3D. Do tego potrzeba 20-40 zdjęć równo oświetlonego przedmiotu, budynku lub osoby z różnych stron.

Galeria programu

Program jest bardzo prosty. Po zalogowaniu na konto Autodesk można otworzyć serię zdjęć lub kontynuować pracę nad wcześniejszym projektem. Zdjęcia są wysyłane do chmury Autodesk i tam analizowane pod kątem charakterystycznych punktów. Po przetworzeniu w programie można zobaczyć model i zdecydować, czy zostanie zachowany i opublikowany, czy usunięty.

W programie można też przeglądać prace innych użytkowników. Wraz z modelem pobrane zostaną wszystkie zdjęcia, na podstawie których został wykonany. Można też przygotować ścieżkę, po której przemieści się kamera, i wygenerować animację.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

MuseScore, Intruder Photo Log, 123D Catch, Aurora: Quarantine i Car Patrol – najlepsze aplikacje tygodnia

8
OPROGRAMOWANIE 23.04.2016 | Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi programami, które w tym tygodniu wzbogaciły naszą bazę. MuseScore MuseScore to program znany osobom, które zajmują się muzyką. To jeden z najlepszych programów do zapisywania i przeglądania nut, do tego otwarty i darmowy. Można w nim zapisywać nuty od podstaw, zaczynając z pustym dokumentem lub z szablonem. Znaki na pięciolinii można wstawiać z palety, z ekranowej klawiatury pianina lub odczytać z wejścia MIDI. MuseScore znajduje się w naszej bazie od dawna, ale w tym tygodniu została uzupełniona także wersja dla systemu OS X. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 15.05.2016 05:34

@saturno: Szukają frajerów. !!!. Nie wysyłaj prac artystycznych i zdjęć z osobami !!! . Domki itp można ale nie skomplikowane projekty. ___Jest inny program. Rendering z kamerki internetowej. Napisał go Anglik i nie wymaga masy zdjęć oraz oddawania własnych pomysłów.

saturno   12 #2 23.04.2016 21:09

//W programie można też przeglądać prace innych użytkowników.//

Prace które chcę zachować muszę udostępnić?
Oznacza to zero prywatności!

yanko wojownik   14 #1 20.04.2016 22:06

Czyli jeśli dobrze interpretuje opis, to lokalnie nie specjalnie będzie przydatny.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.