123D Catch 1.0.688

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

123D Catch to program, który pozwala z serii zdjęć przedmiotu wygenerować jego model 3D. Do tego potrzeba 20-40 zdjęć równo oświetlonego przedmiotu, budynku lub osoby z różnych stron.

Program jest bardzo prosty. Po zalogowaniu na konto Autodesk można otworzyć serię zdjęć lub kontynuować pracę nad wcześniejszym projektem. Zdjęcia są wysyłane do chmury Autodesk i tam analizowane pod kątem charakterystycznych punktów. Po przetworzeniu w programie można zobaczyć model i zdecydować, czy zostanie zachowany i opublikowany, czy usunięty.

W programie można też przeglądać prace innych użytkowników. Wraz z modelem pobrane zostaną wszystkie zdjęcia, na podstawie których został wykonany. Można też przygotować ścieżkę, po której przemieści się kamera, i wygenerować animację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 05.05.2018 19:44

@MarekVite (niezalogowany): Mógłbyś podać nazwę tego programu?

  #3 15.05.2016 05:34

@saturno: Szukają frajerów. !!!. Nie wysyłaj prac artystycznych i zdjęć z osobami !!! . Domki itp można ale nie skomplikowane projekty. ___Jest inny program. Rendering z kamerki internetowej. Napisał go Anglik i nie wymaga masy zdjęć oraz oddawania własnych pomysłów.

saturno   12 #2 23.04.2016 21:09

//W programie można też przeglądać prace innych użytkowników.//

Prace które chcę zachować muszę udostępnić?
Oznacza to zero prywatności!

yanko wojownik   14 #1 20.04.2016 22:06

Czyli jeśli dobrze interpretuje opis, to lokalnie nie specjalnie będzie przydatny.