123D Design 123D Design 2.1.11

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz p​rogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

123D Design to program do modelowania 3D, przeznaczony głównie do tworzenia projektów wydruków 3D.

123D Design może importować i eksportować modele w wielu popularnych formatach, w tym STL, oraz projekty CAD w formatach DWG i DXF. Projektowanie można zacząć także od pliku SVG, stworzonego na podstawie rysunku, lub „od zera”, korzystając z bazowych kształtów i różnych operacji. 123D Design automatycznie połączy wiele części modeli dzięki świetnemu systemowi przyciągania obiektów, ma też możliwość przetwarzania siatek na „pełne” modele i wykonywania na nich operacji przekształcających. Gotowe modele można obejrzeć jako ceramiczne, metalowe, plastikowe lub drewniane na realistycznych renderach.

Podobnie jak inne programy firmy Autodesk, 123D Design łączy się z chmurą i kontem użytkownika. Modele można przechowywać na dysku komputera lub w chmurze, gdzie będą dostępne w innych programach i aplikacjach (123D Meshmixer, 123D Make, 123D Design dla iOS-a i inne). Program współpracuje też z aplikacją Tinkerplay, w której można zaprojektować własne zabawki. 123D Design pozwala też oglądać projekty udostępnione przez innych użytkowników.

Program jest darmowy dla hobbystów i osób uczących się. Zastosowanie komercyjne wymaga wykupienia abonamentu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!