14. edycja Humble Bundle Mobile z grami na Androida już dostępna

14. edycja Humble Bundle Mobile z grami na Androida już dostępna
Paweł Piskurewicz

08.09.2015 08:56, aktual.: 08.09.2015 09:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od poprzedniej, trzynastej edycji Humble Bundle Mobile minęły już ponad trzy miesiące. Przyszła wiec pora na kolejny zestaw gier przeznaczonych wyłącznie dla urządzeń z systemem Android.

W zestawie podstawowym otrzymamy grę zręcznościową One More Line - Humble Edition, Toy Defense Premium z popularnej serii tower defense oraz rodzimą produkcję Amelia | Kids Story Book. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się pakiet dodatkowy, który otrzymamy płacąc powyżej średniej (obecnie około 4,5 dolara). W jego skład wchodzą trzy tytuły: Oddworld: Stranger's Wrath, Autumn Dynasty – RTS i Double Dragon Trilogy. Do pakietu niedługo dołączą kolejne tytuły. Wpłaconą przez nas kwotę rozdzielamy pomiędzy autorami gier, Humble Bundle i organizacjami charytatywnymi EFF oraz Worldreader.

Obraz

Zakupione gry możemy pobrać w formie plików .apk, bądź też z poziomu specjalnej, mobilnej aplikacji, która pomaga w zarządzaniu posiadanymi grami i nie tylko. Niestety tytuły dostępne w pakietach Humble Bundle nie są tak często aktualizowane jak ich odpowiedniki z Google Play. Pełen spis tytułów wraz z opisem i filmami znajdziecie na stronie promocji.Wciąż trwa także promocja na spory zestaw gier opartych o twórczość Toma Clancy'ego .

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)