Worms World Party kontra Worms Revolution czyli czas zobaczyć co się zmieniło !

Gra Worms jest chyba znana każdemu. To była najlepsza produkcja od Team17. Pierwszą grą w którą grałem z Wormsów była gra Worms World Party ale teraz posiadam Worms Revolution. Więc czas się przyjrzeć grze Worms World Party potem Worms Revolution a na sam koniec będzie porównanie.

Worms World Party

Ta gra jest świetna a w czasie rozgrywki nie można odciągnąć się od komputera. Część gry była instalowana na komputer lecz aby ją otworzyć potrzebny był dysk instalacyjny. To jest jedna wada tej gry.
Teraz opiszę w punktach zalety i wady.
Rozgrywki :


  • Misje
  • Gra online
  • Gra własna (Po prostu gra na własnych zasadach)

Dodatki w grze :


  • Edytor map do gry
  • Menadżer drużyny
  • Takie rzeczy jak krew , paczki i tak dalej w celu uatrakcyjnienia rozgrywki

Worms Revolution

Pojawiły się utrudnienia takie jak : Więcej bomb , trudniejsze rozgrywki z komputerem.
Można zmienić : Poziom trudności gry z komputerem , Teleportacje.
Może być wiele użytkowników na jednym komputerze. Wystarczy stworzyć nowe konto w ustawieniach gry. Najlepsza zmiana w tej grze to lepszy menadżer drużyny. Można zmieniać wormsy zbierając punkty. Fajne jest też ubieranie wormsów oraz wybieranie tańca który będą tańczyć wormsy. Zmieniło się też to że można zrobić własny serwer do gry w wormsy. Ten kreator jest wbudowany w grę. Pojawiły się nowe misje w grze.

Podsumowanie

Gra Worms Revolution jest najlepszą wersją gry Worms. Worms Revolution na pewno jest lepszą wersją Worms World Party. Według mnie wygrywa Worms Revolution. Nie wiem jak wy oceniacie tą grę więc ocenę zostawiam dla was. Dzięki za pozytywne komentarze ! Jeżeli macie jakieś uwagi napiszcie w komentarzach ! Postaram się poprawić !