2nr - Darmowy Drugi Numer 2nr - Darmowy Drugi Numer 1.0.37

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

2nr to aplikacja pozwalająca mieć nawet 3 dodatkowe numery na telefonie, bez potrzeby korzystania z dodatkowej karty SIM. 2nr działa niezależnie od operatora, a numery są przydzielane wirtualnie na określony czas. Wirtualne numery służą tylko do odbierania połączeń i wiadomości, nie można z nich dzwonić. Można jednak wysłać prośbę o kontakt do wybranego numeru.

Po instalacji aplikacja potrzebuje specyficznych uprawnień do zarządzania połączeniami i działania w tle. By otrzymywać połączenia i wiadomości na wirtualny numer, trzeba mieć dostęp do Internetu.

W aplikacji można mieć nawet 3 wirtualne numery, które będą losowane z dostępnej puli. Dodatkowy wirtualny numer otrzymamy natychmiast po zatwierdzeniu, bez rejestracji i podawania swoich danych. Można określić, w jakich dniach i godzinach numer będzie aktywny oraz nadać mu własną nazwę i kolor. Domyślnie numer będzie aktywny przez 7 dni, a jego ważność będzie przedłużana, jeśli będzie używany. Połączenia będą odbierane przez aplikację 2nr. W razie nieodebrania, 2nr przyjmie wiadomość głosową od dzwoniącego.

Aplikacja wyświetla także historię połączeń i powiadomienia o nieodebranych połączeniach i wiadomościach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!