3DMark05

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

3DMark05 to darmowa, do wykorzystywania wyłączenie w celach prywatnych, wersja aplikacji firmy Futuremark używana do testów wydajnościowych zestawów komputerowych głównie w zakresie wyświetlania grafiki trójwymiarowej.

Narzędzie udostępnia szereg testów poszczególnych funkcji obsługiwanych przez układy graficzne zgodne z DirectX 9.0 ze wsparcie dla Pixel Shaders 2.0, czy procesory wielordzeniowe i układy dźwiękowe, a następnie prezentuje ich rezultaty w zrozumiałej formie w postaci wyniku punktowego. Za pośrednictwem zbierającej dane z całego świata porównywarki internetowej, Online ResultBrowser, twórcy programu umożliwiają sprawdzenie jak sprzęt użytkownika wypada na tle wyników innych komputerów. Z każdą kolejną edycją możliwości pomiarowe aplikacji są wzbogacane, aby umożliwiać dogłębne przetestowanie najnowszych technologii.

Wersja darmowa jest ograniczona funkcjonalnie oraz posiada reklamy firmy Futuremark. Większa ilość testów, możliwość zamiany konfiguracji, eksportowanie wyników, czy też pełne wsparcie producenta jest możliwe w wersjach PRO i Business.

Minimalne wymagania systemowe:

- procesor 2GHz kompatybilny z SSE
- 512 MB pamięci RAM
- 400 MB wolnego miejsca na dysku
- system operacyjny Microsoft Windows 2000 lub XP z najnowszym Service Pack
- DirectX 9.0c lub nowszy
- zainstalowane biblioteki Visual C++ 2005 Redist
- karta graficzna min. 128 MB, kompatybilna z DirectX 9.0 i PixelShader 2.0

Informacja:

Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 05.02.2013 12:02

Mój wynik na Phenomie 955 i AMD 6850

SCORE 24449

  #3 07.02.2012 15:39

Co robi ten program ja mam wersje pro i nie wiem o co chodzi wyświetlają się jakieś scenki i nie mogę ogarnąć ??

  #2 04.01.2010 21:41

Potwierdzam opinię przedmówcy

  #1 10.09.2009 13:24

Gucio prawda, program nie jest darmowy. A wynikiem prawie 30 minutowego testu jest informacja jaki masz zainstalowany proces i karte graficzną. Nie polecam