3nity Audio CD Extractor 1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

3nity Audio CD Extractor to bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do zgrywania ścieżki dźwiękowej z płyt Audio CD.

Program pozwala na zapisywanie całej zawartości nośnika lub jedynie wybranych utworów w oryginalnej jakości do formatu WAV oraz skompresowanie ich do postaci plików MP3, OGG i WMA. W przypadku użycia formatów kompresji stratnej narzędzie daje użytkownikowi możliwość definiowania podstawowych ustawień wyjściowej jakości dźwięku. Program wspiera tagi CDDB i ID3, umożliwiając tym samym automatyczne pobieranie informacji o ścieżce dźwiękowej i zapisywanie ich do przechwyconych utworów.

Funkcjonalność 3nity Audio CD Extractor ograniczona została niemalże do minimum, jednak narzędzie bardzo dobrze radzi sobie z przechwytywaniem ścieżki dźwiękowej z płyt CD. Jego atutem jest zastosowany silnik dźwięku, pozwalający na szybkie rippowanie muzyki przy zachowaniu jej najlepszej możliwej jakości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 18.03.2015 18:42

wyłącza zaporę blokuje avast a po odblokowaniu avast znajduje wirusa

  #1 18.07.2013 13:10

i usilne instalowanie delty nawet po wybraniu opcji advanced i wylaczeniu tego gowna>? slabo