3nity CD DVD BURNER 3nity CD DVD BURNER 5.0.3

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

3nity CD DVD Burner to niewielkich rozmiarów aplikacja przeznaczona do nagrywania płyt w formatach DVD i CD. Została ona przygotowana z myślą o użytkownikach ceniących sobie szybkie, bezproblemowe działanie.

3nity CD DVD Burner umożliwia nagrywanie płyt w następujących formatach: CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW, DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-RAM, HD-DVD-R, HD-DVD-R DL, BD-R, BD-RE, BD-R DL i BD-RE DL. Z jego pomocą stworzymy wielosesyjne dyski, nagramy płytę DVD Video, Audio CD (lub zgrać muzykę z płyty audio), nagramy nośnik "w locie", wypalimy na płytę obrazy w formatach ISO, CUE oraz BIN. Program zawiera ponadto opcję usuwania danych z nośnika wielokrotnego zapisu. Dostępna jest również możliwość przygotowania bootowalnych płyt.

Narzędzie jest kompatybilne z większością nagrywarek IDE, USB, Firewire, SCSI DVD i CD. Warto dodać, że program nie obciąża procesora komputera i posiada intuicyjny interfejs, więc z jego obsługą poradzą sobie nawet niezbyt doświadczone osoby.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwy w obsłudze, umożliwia kasowanie danych z płyt i jest darmowy
Nie zauważyłem
ocena użytkownika
20.06.2014 13:49 • Recenzja do wersji 3.1.0.23

Darmowe i nieskomplikowane narzędzie przeznaczone do nagrywania płyt CD, DVD, HD-DVD oraz Blu-ray (BD-R). 3nity CD DVD Burner umożliwia również kasowanie danych z płyt wielokrotnego zapisu, tworzenie bootowalnych nośników, nagrywanie w locie oraz tworzenie i wypalanie obrazu płyty w formacie ISO.

Umożliwia również nagrywanie płyt DVD Video i AudioCD oraz zgrywanie muzyki z płyt audio. 3nity CD DVD Burner wspiera napędy IDE, FireWire, SCSI oraz urządzenia podłączane przez USB. Aplikacja obsługuje następujące płyty: CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW, DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-RAM, HD-DVD-R, HD-DVD-R DL, BD-R, BD-RE, BD-R DL i BD-RE DL.