r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

5DFly Photo Design 4.1.56.36

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

5DFly Photo Design to łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia albumów do zdjęć, kartek okolicznościowych i kalendarzy.

Interfejs programu jest czytelny i przejrzysty, oparty na technologii WYSIWYG pozwalającej na bezproblemowe korzystanie z aplikacji dla początkujących użytkowników. Przy użyciu programu możemy tworzyć profesjonalne materiały reklamowe, książki oraz różnego rodzaju broszury.

r   e   k   l   a   m   a

W jego zasobach znajdziemy ogromną bazę z gotowymi schematami, za pomocą których szybciej i łatwiej stworzymy projekt graficzny. Program zawiera wszystkie najważniejsze narzędzia, filtry i dodatkowe elementy, które pomogą w przygotowaniu profesjonalnych albumów ze zdjęciami, np. z wakacji.

Program 5DFly Photo Design umożliwia automatyczne przetwarzanie kilku zdjęć jednocześnie i to bez utraty ich jakości. Posiada również zaawansowany edytor do edycji fotografii, za pomocą którego możemy poprawić kolor i nasycenie, dodać rozmaite efekty, a nawet wstawić gotowe zdjęcie do specjalnej ramki. Aplikacja oferuje też funkcje do tworzenia pokazu slajdów i różnych prezentacji w formie wideo.

Uwaga!

Program 5DFly Photo Design dostępny jest w pełni funkcjonalnej wersji próbnej z nielimitowanym dostępem. Natomiast wszystkie darmowe szablony posiadają w niewielkich rozmiarach znaki wodne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
WODZU   19 #2 26.07.2016 21:24

@80mentor: Ponieważ wersja testowa (trial) jak sama nazwa wskazuje nie służy do wykorzystania "produkcyjnego", a jedynie do zapoznania się z możliwościami programu.

Dementor   37 #1 20.01.2016 02:14

Znaki wodne na wykonanych szablonach skutecznie eliminują ten użytkowanie tego triala.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.