6. urodziny ebookpoint.pl: ponad 10 tys. tańszych e-booków i konkurs

6. urodziny ebookpoint.pl: ponad 10 tys. tańszych e-booków i konkurs

6. urodziny ebookpoint.pl: ponad 10 tys. tańszych e-booków i konkurs
03.11.2017 14:41

Księgarnia ebookpoint jest na polskim rynku już 6 lat. By godnie uczcić tę okazję, przygotowana została atrakcyjna promocja na książki, obejmująca ponad 10 tysięcy tytułów z różnych kategorii. Objęte promocją pozycje można kupować z rabatami sięgającymi nawet 90%. Promocja trwa dziś i jutro.

Promocją objęte są oczywiście książki IT i do nauki programowania. W dobrej cenie można kupić między innymi „Hello World! Przygoda z programowaniem dla dzieci i absolutnie początkujących” Warrena i Cartera Sande. Na drugim końcu spektrum znajdziemy „VMware dla administratorów sieci komputerowych” Christophera Wahla i Steve'a Pantola, „F# 4.0 dla zaawansowanych” Dona Syme, Adama Granicza i Antonia Cisternino i wiele innych godnych uwagi pozycji. Warto poświęcić chwilę na przejrzenie listy.

350206262946064321

Na miłośników e-czytania czeka też urodzinowy konkurs. By wziąć w nim udział, należy przygotować wizualizację fabuły swojej ulubionej książki w postaci zdjęcia, rysunku bądź filmu – forma pozostaje dowolna. Prace należy przesyłać przez Facebooka na profil księgarni do 12 listopada 2017.

Do wybrania są 3 czytniki firmy PocketBook, w tym testowany przez nas niedawno wodoodporny PocketBook Aqua 2.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)