r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

7 lat Google

Strona główna Aktualności

Od pewnego czasu do grona najpoważniejszych rywali Microsoft zalicza się firmę Google. Dynamika rozwoju firmy w ostatnich latach jest ogromna. Google to już nie tylko niekwestionowany lider na rynku wyszukiwarek internetowych. Obecnie firma oferuje już szereg aplikacji i usług, których rozwój spędza sen z powiek włodarzom koncernu z Redmond.

Warto jednak w tej konfrontacji zwrócić uwagę na fakt, że w "ludzkiej" skali Google mogła by być dzieckiem Microsoftu ;-) Microsoft, o czym pisaliśmy, obchodzi bowiem 30 urodziny, natomiast inauguracja Google nastąpiła 7 lat temu - 26 września 1998 roku.

Życzymy więc aby firma Google rozwijała się nadal z podobną dynamiką, a przede wszystkim aby jej rozwój łączył się z korzyściami dla nas - użytkowników :-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.