7GIF 7GIF 1.2.2

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

7GIF to darmowa aplikacja przeznaczona do odtwarzania animowanych plików GIF w systemie Windows Vista, 7 oraz 8. Przeglądarka oferuje szereg opcji, które znajdziemy w typowych odtwarzaczach plików multimedialnych.

Poza główną funkcją odtwarzania animacji GIF program pozwala również na przeglądanie każdej klatki zapisanej w pliku, zmieniania prędkości odtwarzanych filmów czy oglądania odwróconej animacji. 7GIF oferuje ponadto funkcję zapisywania wybranej lub wszystkich klatek pliku GIF do jednego z sześciu popularnych formatów graficznych (PNG, JPEG, BMP, TIF, WMF i GIF), możliwość powiększania i pomniejszania grafik jak również zmieniania koloru tła okna.

7GIF choć nie jest aplikacją zbyt rozbudowaną to opcje, które oferuje są w zupełności wystarczające do oglądania animacji poklatkowych formatu GIF (Graphics Interchange Format). Program integruje się z powłoką systemową Windows i oferuje możliwość stania się domyślną przeglądarką formatu GIF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wygodna obsługa, skojarzenia plików przy instalacji, przeglądanie klatka po klatce
brak
ocena użytkownika
12.11.2016 21:08 • Recenzja do wersji 1.1.1.0

Moja pierwsza przeglądarka do gifów, pobrana losowo ale sprawdza się świetnie. Plus za przeglądanie po klatkach i zapis wybranych fragmentów oraz możliwości konfiguracji: zmiany tła poza gifem itp. Program jest wygodny w użytkowaniu, przyciski na dole tak jak w tej przeglądarce wbudowanej w Windows. Podsumowując: instalacja szybka, obsługa banalnie prosta, ja nie doświadczyłem żadnych problemów z użytkowaniem. Polecam.