7-PDF Maker 7-PDF Maker 1.7.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

7-PDF Maker to bardzo prosta w obsłudze aplikacja umożliwiająca konwertowanie wybranych dokumentów do formatu PDF.

7-PDF Maker jest dostępny do pobrania zupełnie za darmo i oferuje wsparcie ponad 80 formatów plików tekstowych i graficznych. Z poziomu głównego okna programu możemy po prostu kliknąć przycisk „select and convert”, by wybrać jeden z posiadanych dokumentów i określić ścieżkę docelową, co pozwoli nam na zapisanie wskazanego pliku jako PDF. Cała operacja trwa raptem kilka sekund, podczas których narzędzie w znikomym stopniu zużywa zasoby komputera.

7-PDF Maker zawiera jednak wiele przydatnych opcji umożliwiających chociażby eksportowanie notatek i zakładek oraz skompresowanie JPG-ów i zmniejszenie rozdzielczości grafik znajdujących się w dokumencie. Możliwe jest również zabezpieczenie PDF-a hasłem zdefiniowanym przez użytkownika, a także określenie zasad edycji i drukowania takiego dokumentu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!