7capture 7capture 1.2.0.21

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

7capture to darmowa, prosta aplikacja przeznaczona do tworzenia zrzutów ekranowych pulpitu oraz okienek programów uruchomionych w systemie Windows.

Program bezproblemowo radzi sobie z przechwytywaniem okien w stylu Aero i zapisywaniem ich w formacie PNG z opcją przeźroczystości. 7capture po uruchomieniu automatycznie wykrywa uruchomione okna i wyświetla ich pełną listę. By wykonać zrzut okna wystarczy wybrać odpowiednią nazwę z listy. Gotowe zrzuty możemy zapisać do takich formatów jak PNG, JPG, GIF, BMP oraz PDF.

7capture oferuje dodatkowo funkcje podglądu, która pozwala ocenić jakość wykonanego zrzutu ekranu przez eksportowaniem go do jednego z obsługiwanych formatów. Ponadto aplikacja może działać w tle, a zrzuty ekranów można generować za pomocą skróty klawiszowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!