r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

7capture 1.2.0.21

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

7capture to darmowa, prosta aplikacja przeznaczona do tworzenia zrzutów ekranowych pulpitu oraz okienek programów uruchomionych w systemie Windows.

Program bezproblemowo radzi sobie z przechwytywaniem okien w stylu Aero i zapisywaniem ich w formacie PNG z opcją przeźroczystości. 7capture po uruchomieniu automatycznie wykrywa uruchomione okna i wyświetla ich pełną listę. By wykonać zrzut okna wystarczy wybrać odpowiednią nazwę z listy. Gotowe zrzuty możemy zapisać do takich formatów jak PNG, JPG, GIF, BMP oraz PDF.

r   e   k   l   a   m   a

7capture oferuje dodatkowo funkcje podglądu, która pozwala ocenić jakość wykonanego zrzutu ekranu przez eksportowaniem go do jednego z obsługiwanych formatów. Ponadto aplikacja może działać w tle, a zrzuty ekranów można generować za pomocą skróty klawiszowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #2 20.01.2016 02:17

Bardzo wygodny w użytkowania, prosty w obsłudze, w szybki sposób możemy szybki przechwycić zrzut ekranowy z pulpitu.

darek719   41 #1 03.11.2015 23:23

świetny program do tworzenia zrzutów ekranowych.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.