8 Ball Pool 8 Ball Pool 5.2.6

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

8 Ball Pool to zręcznościówka dla tych, którzy mają ochotę na partyjkę bilarda.

W grze 8 Ball Pool możemy szlifować własne umiejętności na arenie treningowej lub też od razu przystąpić do zabawy przeciwko innym graczom w systemie losowym bądź też po rzuceniu wyzwania znajomym z Facebooka i serwisu Miniclip. Poza opcją przeprowadzania kolejnych rozgrywek produkcja umożliwia także wzięcie udziału w rozmaitych turniejach. Jeśli zdołamy wygrać tego rodzaju zawody, odblokujemy nowe kije i zdobędziemy trofea.

Wraz z postępami w rozgrywce zwiększamy rangę i zyskujemy dostęp do niedostępnych wcześniej lokacji. Ponadto 8 Ball Pool zawiera wiele opcji w zakresie dostosowywania wyglądu stołu bilardowego i kija. Za wygrywanie meczów nagradzani jesteśmy monetami, które możemy wydać na wpisowe, by wziąć udział w meczach o większą stawkę, bądź też zakupić dzięki nim kosmetyczne dodatki.

8 Ball Pool oferuje bardzo intuicyjny, precyzyjny system sterowania, dzięki któremu możemy dokładać wycelować kijem w bilę. Musimy jednak pamiętać, że mamy na to określoną ilość czasu po której następuje ruch przeciwnika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!