r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

96% po polsku 2.0.3

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

96% po polsku to polskie wydanie popularnej gry logicznej. Jej zasady przypominają nieco rodzimą familiadę. Nasze zadanie polega na odgadnięciu jakiej odpowiedzi udzielili na dane pytanie ankietowani.

Galeria programu

Odpowiadamy do momentu, aż odkryjemy odpowiedzi 96% ankietowanych. Całość podzielono na zestawy misji. W skład każdego wchodzi kilka pytań tekstowych i jedno obrazkowe. Odpowiedzi udzielmy poprzez wpisanie jej w specjalne pole. Na szczęście gra rozumie je nawet gdy będą pozbawione polskich znaków.

W 96% po polsku nie znajdziemy rozbudowanych trybów rozgrywki czy też możliwości rywalizacji online. Z drugiej strony, dzięki temu możemy w nią grać gdy tylko mamy ochotę, bez potrzeby czekania na przeciwnika. Całość jest dostępna za darmo, niestety co pewien czas będą nas nękały pełnoekranowe reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
edmun   13 #3 01.01.2017 01:24

Gra niezgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami.... No cóż... 7 różnych urządzeń na androidzie i na żadnym nie pójdzie? Ciekawe....

  #2 25.11.2015 12:27

Tutaj odpowiedzi do wszystkich światów: http://www.96popolsku.pl

  #1 06.10.2015 08:26
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.