96% po polsku 2.0.10

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

96% po polsku to polskie wydanie popularnej gry logicznej. Jej zasady przypominają nieco rodzimą familiadę. Nasze zadanie polega na odgadnięciu jakiej odpowiedzi udzielili na dane pytanie ankietowani.

Odpowiadamy do momentu, aż odkryjemy odpowiedzi 96% ankietowanych. Całość podzielono na zestawy misji. W skład każdego wchodzi kilka pytań tekstowych i jedno obrazkowe. Odpowiedzi udzielmy poprzez wpisanie jej w specjalne pole. Na szczęście gra rozumie je nawet gdy będą pozbawione polskich znaków.

W 96% po polsku nie znajdziemy rozbudowanych trybów rozgrywki czy też możliwości rywalizacji online. Z drugiej strony, dzięki temu możemy w nią grać gdy tylko mamy ochotę, bez potrzeby czekania na przeciwnika. Całość jest dostępna za darmo, niestety co pewien czas będą nas nękały pełnoekranowe reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
PeaceGuard   7 #4 04.08.2017 17:01

Kiedyś była lepsza. Obecna wersja to jedyna aplikacja, która przycina się na moim telefonie, non stop. Czasem nie można udzielać odpowiedzi, zanim nie wycofa się do menu i wróci. Po wyjściu do menu i powrocie wszystkie kilkuczłonowe nieodgadnięte jeszcze hasła są wyświetlanie niepoprawnie. Brak opcji wystaw ocenę w menu, za to pojawia się ona jak spam co kilka światów. No i sam mechanizm zgadywania jest mocno kulawy - "galaz", czy "galazka" nie jest zaliczone przy haśle "galazki", ale "wegiel" jest zaliczone przy haśle "guziki", podobnie "hotel" jest zaliczone przy haśle "w hotelu", ale już "schronisko" przy "w schronisku" już nie. I wiele tym podobnych faili. Robią to kompletnie na odpieprz. Max 3/5.

edmun   14 #3 01.01.2017 01:24

Gra niezgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami.... No cóż... 7 różnych urządzeń na androidzie i na żadnym nie pójdzie? Ciekawe....

  #2 25.11.2015 12:27

Tutaj odpowiedzi do wszystkich światów: http://www.96popolsku.pl

  #1 06.10.2015 08:26