AndroidGryLogiczne i karciane99 Bricks Wizard Academy
99 Bricks Wizard Academy ikona

99 Bricks Wizard Academy2.5.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

99 Bricks Wizard Academy to bardzo zręczne połączenie gier z gatunku Tower Bloxx oraz zasad znanych z Tetrisa. Oba idealnie sprawdzają się na ekranach urządzeń mobilnych.

Nasze zadanie jest proste. W taki sposób łączyć spadające elementy, aby zbudować możliwe najbardziej trwałą i stabilną wieżę. Każdy element, który od niej odpadnie odejmuje nam punkty życia. Wcielamy się w młodego adepta sztuk magicznych, dzięki czemu podczas budowy oraz walce z innymi czarodziejami będziemy mogli wspierać się czarami, takimi jak np. niszczenie ostatniego elementu.

Zakres czarów jak i nasz wygląd możemy rozwijać dzięki mikropłatnościom, na szczęście nie ma tu opcji płacenia prawdziwą gotówką. Możemy skupić się na zbieraniu środków jedynie za pomocą gry.

Wraz z postępami odblokowujemy kolejne podstawy pod nasze wieże. 99 Bricks Wizard Academy przyciąga także miłą dla oka grafiką oraz dopasowaną do niej oprawą muzyczną. Gra wspiera usługę Google Play Gry dzięki czemu możemy rywalizować na punkty ze znajomymi, a także odblokowywać osiągnięcia. Wersja darmowa posiada reklamy, których możemy się pozbyć za opłatą.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWeirdBeard
Liczba pobrań134
Data aktualizacji18 lis 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
99 Bricks Wizard Academy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)