Blog (262)
Komentarze (10k)
Recenzje (1)
@AntyHakerWgrywanie oprogramowania Nokia Software Updater - tylko dla Lumii

Wgrywanie oprogramowania Nokia Software Updater - tylko dla Lumii

18.08.2013 00:15, aktual.: 18.08.2013 13:01

Jak wiecie niedawno została wypuszczona aktualizacja Amber dla naszych Lumii (choć nie wszystkich), lecz jak to zwykle bywa niczym trafi na nasze smartphone może minąć nawet miesiąc, a czasem nawet więcej. Wszystkim tym, którzy nie chcą czekać i jednocześnie nie boją się spróbować czegoś nowego, polecam wgrywanie softu przez NSU.

Nokia Software Updater

Jeśli ktoś nie chce czekać i nie boi się utraty danych, na pewno ucieszy się z tej możliwości. Wgrywanie oprogramowania tym sposobem sprowadza się do zainstalowania programu, po czym uruchomieniu go i poczekaniu na wykrycie Lumii. Gdy już nasz smartphone zostanie wykryty, zostanie przeprowadzone wyszukiwanie nowszej wersji oprogramowania. Jeśli takowa zostanie wykryta, wystarczy kliknąć … w sumie nie pamiętam co - aktualizuj, start, czy cokolwiek się wyświetli – nic innego tam nie będzie. Problem w tym, że jeśli nie zostanie wykryta nowa aktualizacja, to i tak się wyświetli te przycisk, z tą różnicą iż wgra się od nowa soft który aktualnie mamy. Dlatego też polecam dokładne porównanie wersji z tą, która się wyświetla w lewym dolnym rogu - jest to wersja którą my posiadamy już zainstalowaną. Gdy już się upewnimy, przechodzimy do kolejnego ekranu, na którym przyjdzie nam zaakceptować „pewne informacje”, dzięki czemu będziemy mogli przejść do sedna sprawy – flashowania. W tym momencie powinno rozpocząć się pobieranie, po którym automatycznie rozpocznie się wgrywanie oprogramowania. Potem już tylko restart telefonu i można cieszyć się nowym oprogramowaniem.

479859

Podsumowanie

Mam nadzieję, iż wszyscy Ci którzy się na to skuszą, dadzą radę jeszcze dziś wgrać sobie Amber. W razie problemów pytać śmiało.

Powodzenia

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)